Λάκης Γαβαλάς για τον Στέλιο Κουδουνάρη στο My Style Rocks: «Νομίζεις ότι έχει πάει στα 40 ενός θανάτου»

00:43 - 19/09/2024

Ο Λάκης Γαβαλάς σχολίασε στο Πρωινό ΣουΣου και στον Κωνσταντίνο Αρτσίτα τις αλλαγές που υπήρξαν στην εκπομπή «My style rocks», […] The post Λάκης Γαβαλάς για τον Στέλιο Κουδουνάρη στο My Style Rocks: «Νομίζεις ότι έχει πάει στα 40 ενός θανάτου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λάκης Γαβαλάς για My Style Rocks: «Ο Στέλιος Κουδουνάρης νομίζεις ότι είναι σε 40 θανάτου»

Τη νέα κριτική επιτροπή του My Style Roccks κλήθηκε να σχολιάσει ο Λάκης Γαβαλάς, εκφράζοντας την δική του άποψη για τον «πυλώνα» Στέλιο Κουδουνάρη αλλά και τους 2 νέους κριτές της επιτροπής. Ο Λάκης Γαβαλάς σχολίασε στην εκπομπή «Πρωινό ΣουΣου» τις αλλαγές που υπήρξαν στο σόου «My Style Rocks», καθώς ανέφερε και πρόσωπα που θα ... Περισσότερα To άρθρο Λάκης Γαβαλάς για My Style Rocks: «Ο Στέλιος Κουδουνάρης νομίζεις ότι είναι σε 40 θανάτου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Στάθης Σχίζας: «Δεν υπάρχει τίποτα στην προσωπική μου ζωή, ξεραΐλα, έχω φάει μούντζα»

Survivor – Έβαλε από νωρίς τα κλάματα: «Έχω γονατίσει ψυχολογικά»

Χρύσα Φώσκολου: «Μιλήσαμε με την Ευλαμπία Ρέβη, ο καθένας κάνει τις επιλογές του»

Στην αντεπίθεση ο Μάρκος Σεφερλής κατά Λιάγκα: «Γιωργάκη, λογικό εσένα να σε τρομάζει να βγάλω μηνύματα στη φόρα»

Τιμωρός – Εριέττα Μανούρη: To «κακό κορίτσι» της νέας σειράς του Alpha

Τζένη Μελιτά: «Έπεσε» το στούντιο με την αποκάλυψη για την ταινία που έχει συμμετάσχει