Πάνος Χατζηκουτσέλης: Σήμερα σε στενό κύκλο η κηδεία του – Συγκινεί το μήνυμα της ανιψιάς του

11:45 - 24/03/2020

"Τον Πανούλη θα αποχαιρετήσουμε την Τρίτη 24/3/2020 το μεσημέρι στο κοιμητήριο του Μαραθώνα για να είναι παρέα με τον πατέρα μου και αδελφό του Θοδωρή και το γιο μου και βαφτισιμιό του Ιωάννη - Ερμή που τόσο λάτρευε The post Πάνος Χατζηκουτσέλης: Σήμερα σε στενό κύκλο η κηδεία του – Συγκινεί το μήνυμα της ανιψιάς του appeared first on TLIFE.

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πάνος Χατζηκουτσέλης: Σε στενό οικογενειακό κύκλο η κηδεία του ηθοποιού

Σε στενό κύκλο λόγω των αυστηρών μέτρων για τον κορωνοϊό τελέστηκε στο Κοιμητήριο Μαραθώνα το μεσημέρι της Τρίτης, η κηδεία του ηθοποιού Πάνου Χατζηκουτσέλη, που έφυγε από τη ζωή πριν από λίγες ημέρες. Η ανιψιά του, Άση Χατζηκουτσέλη, ενημέρωσε για το τελευταίο αντίο στον ηθοποιό, με τα πιο συγκινητικά λόγια.... The post Πάνος Χατζηκουτσέλης: Σε στενό οικογενειακό κύκλο η κηδεία του ηθοποιού appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Πάνος Χατζηκουτσέλης: Σήμερα το τελευταίο αντίο στον Μαραθώνα – Συγκινεί το μήνυμα της ανιψιάς του

Σήμερα σε στενό οικογενειακό κύκλο λόγω συνθηκών κορονοϊού, θα γίνει η κηδεία του ηθοποιού Πάνου Χατζηκουτσέλη που έφυγε ξαφνικά πριν λίγες μέρες από τη ζωή, στο Κοιμητήριο του Μαραθώνα. Η ανιψιά του, Άση Χατζηκουτσέλη ενημέρωσε για το τελευταίο αντίο στον ηθοποιό, με τα πιο συγκινητικά λόγια. «Τον Πανούλη θα αποχαιρετήσουμε την Τρίτη 24/3/2020 το μεσημέρι […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Γιώργος Γεροντιδάκης: Χώρισε από τη σύντροφό του, Άσπα Κωνσταντοπούλου – Είχαν υπογράψει σύμφωνο συμβίωσης

Μαρία Σολωμού: «Κάναμε one night stand με τον Μάριο Αθανασίου και μετά κάναμε παιδί» – Οι αποκαλύψεις για τον γιο της

Έξαλλος ο Γιώργος Πατούλης στο TLIFE: «Σταματήστε να παίζετε με το παιδί!»

Survivor: Τα δάκρυα του Γιάννη Γρυμανέλη για τη γυναίκα του – «Έχω γονατίσει ψυχολογικά, θα το παλέψω»

Κατερίνα Ζαρίφη: «Μπορεί να είναι μία σεζόν χωρίς τηλεόραση, οικονομικά το χρειάζομαι και πονάω»

Πέτρος Κουσουλός: Γιατί ανέβαλε τη βάφτιση της κόρης του – Η σπάνια αναφορά στη σύντροφό του και στον θρησκευτικό γάμο