Μαρία Σολωμού: «Κάναμε one night stand με τον Μάριο Αθανασίου και μετά κάναμε παιδί» – Οι αποκαλύψεις για τον γιο της

07:35 - 19/09/2024

Την Μαρία Σολωμού υποδέχτηκε η Δάφνη Καραβοκύρη στο νέο επεισόδιο του «Sex podcast». Η γνωστή ηθοποιός μίλησε To άρθρο Μαρία Σολωμού: «Κάναμε one night stand με τον Μάριο Αθανασίου και μετά κάναμε παιδί» – Οι αποκαλύψεις για τον γιο της δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Σολωμού: "Κάναμε one night stand με τον Μάριο Αθανασίου και μετά κάναμε παιδί" – Οι αποκαλύψεις για τον γιο της

«Ήμουν θλιμμένη εννοείται γιατί ήμουν μόνη μου, μόλις είχα χωρίσει, είχα ένα μωρό και δούλευα όλη μέρα. Δεν μου άρεσε τίποτα, έκανα ότι έκανα για να το κάνω», είπε μεταξύ άλλων η Μαρία Σολωμού - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Γιώργος Γεροντιδάκης: Χώρισε από τη σύντροφό του, Άσπα Κωνσταντοπούλου – Είχαν υπογράψει σύμφωνο συμβίωσης

Έξαλλος ο Γιώργος Πατούλης στο TLIFE: «Σταματήστε να παίζετε με το παιδί!»

Survivor: Τα δάκρυα του Γιάννη Γρυμανέλη για τη γυναίκα του – «Έχω γονατίσει ψυχολογικά, θα το παλέψω»

Κατερίνα Ζαρίφη: «Μπορεί να είναι μία σεζόν χωρίς τηλεόραση, οικονομικά το χρειάζομαι και πονάω»

Πέτρος Κουσουλός: Γιατί ανέβαλε τη βάφτιση της κόρης του – Η σπάνια αναφορά στη σύντροφό του και στον θρησκευτικό γάμο

7 τροφές που λειτουργούν ως φυσικοί λιποδιαλύτες