Σοβαρό τροχαίο στην Αθηνών - Σουνίου: Τραυματίστηκε σοβαρά ο οδηγός της μηχανής - Βίντεο

17:09 - 27/10/2024

Στο σημείο έσπευσαν άμεσα πυροσβέστες, ΕΚΑΒ και η ΕΛ.ΑΣ, με τον οδηγό της μηχανής να διακομίζεται στο νοσοκομείο «Ευαγγελισμός»

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοβαρό τροχαίο στην Αθηνών – Σουνίου: Χωρίς τις αισθήσεις του παρελήφθη οδηγός μηχανής

Σοβαρό τροχαίο, με εμπλεκόμενα ένα αυτοκίνητο και μια μοτοσικλέτα, σημειώθηκε στην Αθηνών – Σουνίου, στο ύψος της παραλίας «Αλθέα», ανάμεσα στην Αγία Μαρίνα και τον Άγιο Δημήτριο. Σύμφωνα με τις αρχικές πληροφορίες, το τροχαίο συνέβη λίγο μετά τις 14.15 το μεσημέρι της Κυριακής (27/10/2024) ένα από τα δυο οχήματα φέρεται ότι παραβίασε τη διπλή διαχωριστική ... Περισσότερα To άρθρο Σοβαρό τροχαίο στην Αθηνών – Σουνίου: Χωρίς τις αισθήσεις του παρελήφθη οδηγός μηχανής δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Ενημέρωση Κικίλια για τη φωτιά στο Παγγαίο Όρος - Καίει ξερα κλαδιά και φύλλα

Βουλιαγμένη: Τα παιδιά κατέρρευσαν σε λίγη ώρα - «Σε κωματώδη κατάσταση βγήκε η κόρη μου από το club»

«Ήμουν διαρκώς κουρασμένη μέχρι που άρχισα να κοιμάμαι χωρίς το κινητό τηλέφωνο στο δωμάτιό μου»

Bundesliga: Η Μπάγερν Μονάχου έκανε επίδειξη δύναμης, πέρασε με 5-0 από την Μπόχουμ - Δείτε τα γκολ

Στις εορταστικές εκδηλώσεις στο Περιστέρι αύριο ο Κυριάκος Μητσοτάκης

Στην Ελλάδα αύριο Τρίτη ο Γερμανός πρόεδρος Σταϊνμάιερ