Βουλιαγμένη: Τα παιδιά κατέρρευσαν σε λίγη ώρα - «Σε κωματώδη κατάσταση βγήκε η κόρη μου από το club»

19:18 - 27/10/2024

Μητέρα μαθήτριας, που βρέθηκε στο νυχτερινό κέντρο για να διασκεδάσει, περιγράφει στο protothema.gr την άσχημη κατάσταση στην οποία οι γονείς αντίκρισαν τους ανήλικους

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βουλιαγμένη: «Σε κωματώδη κατάσταση βγήκε η κόρη μου από το club» - Τα παιδιά κατέρρευσαν σε λίγη ώρα -

Σκηνές πανικού εκτυλίχθηκαν χθες το βράδυ έξω από γνωστό club της λεωφόρου Βουλιαγμένης με 8 μαθητές να καταλήγουν στο νοσοκομείο μετά από υπερβολική κατανάλωση αλκοόλ σε πάρτι που διοργάνωναν λύκεια της Ανατολικής Αττικής.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Super League: Ψάχνουν ανάκαμψη και βαθμούς Athens Kallithea και Ατρόμητος (21:30)

Νεφέλη Κουρή στο Marie Claire: «Όταν η κόρη μου με έβλεπε στην αρχή στην τηλεόραση, την έκλεινε λέγοντας: “Ψεύτικη μαμά!”»

Πώς τα «κατσικάδικα» έγιναν Κολωνάκι - Η ιστορία ενός βοσκότοπου που έγινε αριστοκρατική συνοικία

Βουλγαρία: Πρώτο κόμμα το συντηρητικό Gerb στις εκλογές αλλά χωρίς αυτοδυναμία και συμμάχους

Αλόνσο για την ισοπαλία με Άρη: «Ξανά άδικο το ποδόσφαιρο μαζί μας, δεν νικάμε τα ματς που αξίζουμε»

Μεντιλίμπαρ για την ήττα του Ολυμπιακού στην Τρίπολη: Είχαμε ταχύτητα στο παιχνίδι μας, αλλά μας έλειψε το γκολ