Άγιος έρωτας: Η Χλόη αποκαλύπτει στη μητέρα της ποια είναι η ερωμένη του πατέρα της

15:10 - 25/10/2024

Οι ανατροπές διαδέχονται η μια την άλλη στη σειρά «Άγιος έρωτας». Τι θα δούμε απόψε (25.102.2024) στις 21:00. Ο Μαρκόπουλος συνεχίζει τις απειλές του στον Παυλίδη, εκείνος όμως, του δείχνει ότι δεν τον φοβάται και είναι αποφασισμένος να σταθεί στο πλευρό της Θάλειας. Η Χλόη μιλά, για μία ακόμη φορά, με τη μητέρα της και ... Περισσότερα To άρθρο Άγιος έρωτας: Η Χλόη αποκαλύπτει στη μητέρα της ποια είναι η ερωμένη του πατέρα της δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αμαλιάδα: Τι αποκαλύπτει ο πρώην της μητέρας που έχασε το παιδί το 2021

Αμαλιάδα: Ο σύντροφος της Κατερίνας, της μητέρας που το παιδί της έφυγε από τη ζωή το 2021 ενώ το κρατούσε η 24χρονη Ειρήνη μίλησε σήμερα στην εκπομπή της Ζήνας Κουτσελίνη. Οπως είπε εκείνο το βράδυ ήταν το πρώτο που έβγαιναν με την σύντροφό του μετά το εξιτήριο του παιδιού από το νοσοκομείο το οποίο είχε μπει […] Το άρθρο Αμαλιάδα: Τι αποκαλύπτει ο πρώην της μητέρας που έχασε το παιδί το 2021 εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ένας χρόνος επιτυχημένης λειτουργίας του μηχανισμού Blue Innovators of Piraeus

Έβερτον: Φοβερό video από το νέο γήπεδο

Βίντεο ντοκουμέντο από τη διάρρηξη του διαμερίσματος στα Καμένα Βούρλα όπου δολοφονήθηκε η 84χρονη

Ειρήνη Μουρτζούκου: Υπάρχει εύρημα που αποδεικνύει πως είμαι αθώα – Βγαίνουν με κουκούλα και μου φορτώνουν θανάτους

MotoGP: Ρεκόρ πίστας έκανε στην Ταϊλάνδη ο Μαρκ Μάρκες

Κάτια Ταραμπάνκο: Το χρήμα το βγάζω μόνη μου, αλλά θα μου άρεσε και ο σύντροφός μου να βγάζει τα διπλάσια από μένα