Ειρήνη Μουρτζούκου: Υπάρχει εύρημα που αποδεικνύει πως είμαι αθώα – Βγαίνουν με κουκούλα και μου φορτώνουν θανάτους

17:19 - 25/10/2024

Αθώα δηλώνει η Ειρήνη Μουρτζούκου από την Αμαλιάδα η οποία είναι πρωταγωνίστρια στο θρίλερ με τα πέντε νεκρά βρέφη Η Ειρήνη Μουρτζούκου από την Αμαλιάδα αποκάλυψε πως υπήρχε εύρημα πως αποδεικνύει πως είναι αθώα γενικά για τα νεκρά βρέφη ενώ ξεκαθάρισε πως είναι ψέμματα πως πήγαν νεκρό τον Παναγιωτάκη στο νοσοκομείο.. Μάλιστα όπως είπε χαρακτηριστικά ... Περισσότερα To άρθρο Ειρήνη Μουρτζούκου: Υπάρχει εύρημα που αποδεικνύει πως είμαι αθώα – Βγαίνουν με κουκούλα και μου φορτώνουν θανάτους δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ειρήνη Μουρτζούκου: Υπάρχει εύρημα που αποδεικνύει πως είμαι αθώα – Βγαίνουν με κουκούλα και μου φορτώνουν θανάτους βρεφών

Η 24χρονη μίλησε για τους θανάτους βρεφών στην Αμαλιάδα, τονίζοντας ότι υπάρχει στοιχείο που την αθωώνει για τον μικρό Παναγιωτάκη - Ζήτησε να μάθει τι συνέβη με τα παιδιά της.

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Άρης: Μπήκε ο Φαμπιάνο και παίζει με Παναθηναϊκό

Ισραήλ: Τρεις στρατιώτες σκοτώθηκαν στη Γάζα – Νεκροί και δύο άμαχοι από ρουκέτα της Χεζμπολάχ

Βασιλιάς Κάρολος: Η επίσκεψή του στην Αυστραλία αναζωπυρώνει το αίτημα αποζημιώσεων για το δουλεμπόριο

Κάμαλα Χάρις και Ντόναλντ Τραμπ σημειώσατε Χ σε δημοσκόπηση των New York Time - Οι δυο αντίπαλοι ισοψηφούν

Η Σαουδική Αραβία χτίζει το μεγαλύτερο κτίριο στον κόσμο: Το «σκοτεινό» παρασκήνιο της ζωής των εργατών

Chicken Fajitas: Το μεξικάνικο σουβλάκι κοτόπουλο και πώς θα το φτιάξετε