Συνάντηση Μητσοτάκη με την Επίτροπο Καινοτομίας Ιβάνοβα: Στο επίκεντρο ο ψηφιακός μετασχηματισμός

20:26 - 21/10/2024

Ο Πρωθυπουργός Κυριάκος Μητσοτάκης είχε το μεσημέρι συνάντηση με την Επίτροπο Καινοτομίας, Έρευνας, Πολιτισμού, Εκπαίδευσης και Νεολαίας της Ευρωπαϊκής Ένωσης Ιλιάνα Ιβάνοβα, στο Μέγαρο Μαξίμου. Κατά την έναρξη της συνάντησης είχαν τον ακόλουθο διάλογο: Κυριάκος Μητσοτάκης: Μας χαροποιεί η επίσκεψή σας στην Ελλάδα για να συζητήσουμε πολύ ενδιαφέροντα ζητήματα. Δουλέψαμε πολύ σκληρά τα τελευταία πέντε […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ξεσπά ο Άρης Πορτοσάλτε: «Μας ρήμαξε τη ζωή» – «Ρεμάλι της κοινωνίας που φορτωνόμασταν η οικογένειά μου κι εγώ»

Γιώργος Μπένος: «Η Μαρία Καβογιάννη μου έλεγε ότι μοιάζεις πιο πολύ για γιος μου απ’ ό,τι η κόρη μου»

Survivor: Χαμός με τις «αποκαλύψεις» – Κατέβασε το εσώρουχο και της έδειξε τον πι@ιν@ του

Επεισόδιο με Αυστραλή γερουσιαστή και τον Κάρολο – Του φώναξε «Δεν είσαι ο βασιλιάς μου», δείτε βίντεο

Φιντάν: Δεν εφησυχάζουμε με τον θάνατο του Γκιουλέν, ο αγώνας κατά της τρομοκρατίας συνεχίζεται

HΠΑ: Θύμα ένοπλης ληστείας ο ράπερ Ralan Styles