Θεσσαλονίκη: Στη φυλακή φοιτητής για ληστείες - «Εμπνευστήκαμε από βίντεο στο διαδίκτυο και τη μουσική που ακούγαμε»

11:36 - 18/10/2024

Το δικαστήριο τού επέβαλε ποινή φυλάκισης 6,5 ετών, κρίνοντας ότι είχε πρωταγωνιστικό ρόλο στη δράση της «άγουρης» συμμορίας

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θεσσαλονίκη: Στη φυλακή 19χρονος φοιτητής για ληστείες - "Εμπνευστήκαμε από βίντεο στο διαδίκτυο και τη μουσική που ακούγαμε"

Το δικαστήριο έκρινε ότι είχε πρωταγωνιστικό ρόλο στη δράση της «άγουρης» συμμορίας - Του επέβαλε ποινή φυλάκισης 6,5 ετών

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Θεσσαλονίκη: Στη φυλακή φοιτητής για ληστείες – «Εμπνευστήκαμε από βίντεο στο διαδίκτυο και τη μουσική που ακούγαμε»

Ποινή φυλάκισης 6,5 ετών επέβαλε το Μονομελές Εφετείο Κακουργημάτων Θεσσαλονίκης σε έναν 19χρονο φοιτητή, ο οποίος κατηγορείται για συμμετοχή σε συμμορία που διέπραττε ληστείες και κλοπές με λεία άνω των 6.000 ευρώ, με το δικαστήριο, μάλιστα, να κρίνει πως είχε πρωταγωνιστικό ρόλο.  Στο ίδιο δικαστήριο παραπέμφθηκαν να δικαστούν ακόμα τρεις νεαροί, δύο 19χρονοι κι ένας ... Περισσότερα To άρθρο Θεσσαλονίκη: Στη φυλακή φοιτητής για ληστείες – «Εμπνευστήκαμε από βίντεο στο διαδίκτυο και τη μουσική που ακούγαμε» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Συνελήφθη 23χρονος για πορνογραφία ανηλίκων

Κώστας Αρζόγλου: Με κάλεσαν για μια σειρά και η παραγωγός με ρώτησε πόσους followers έχω

Μέση Ανατολή: Την άμεση εκκένωση 23 χωριών στον νότιο Λίβανο διέταξε ο ισραηλινός στρατός

Το Red Velvet cake που αγαπάς έχει μέσα έντομα

«Είναι απλά πόνος περιόδου»: Όλες οι φορές που έχουμε νιώσει να υποτιμούνται τα σωματικά συμπτώματά μας

Όλγα Κεφαλογιάννη: Στην Ευελπίδων για τα ασφαλιστικά μέτρα κατά του Μάτσα - «Είμαι εδώ για τα παιδιά μου»