Κραυγή αγωνίας από τους Ιατρικούς Συλλόγους Ξάνθης και Δράμας για την λειτουργία των παθολογικών κλινικών

15:01 - 17/10/2024

Κραυγή Αγωνίας από τους Ιατρικούς Συλλόγους της Δράμας και της Ξάνθης για την λειτουργία των Παθολογικών Κλινικών των αντίστοιχων Νοσοκομείων καθώς οι κλινικές έχουν απομείνει μόνο με έναν Ειδικό Ιατρό Παθολόγο ο οποίος είναι και ο Διευθυντής της Κλινικής. Μιλώντας στην ΕΡΤ τόσο η πρόεδρος του  Ιατρικού Συλλόγου της Δράμας, όσο και της Ξάνθης, Όλγα […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ξεσπά ο Άρης Πορτοσάλτε: «Μας ρήμαξε τη ζωή» – «Ρεμάλι της κοινωνίας που φορτωνόμασταν η οικογένειά μου κι εγώ»

Γιώργος Μπένος: «Η Μαρία Καβογιάννη μου έλεγε ότι μοιάζεις πιο πολύ για γιος μου απ’ ό,τι η κόρη μου»

Survivor: Χαμός με τις «αποκαλύψεις» – Κατέβασε το εσώρουχο και της έδειξε τον πι@ιν@ του

Επεισόδιο με Αυστραλή γερουσιαστή και τον Κάρολο – Του φώναξε «Δεν είσαι ο βασιλιάς μου», δείτε βίντεο

Συνάντηση Μητσοτάκη με την Επίτροπο Καινοτομίας Ιβάνοβα: Στο επίκεντρο ο ψηφιακός μετασχηματισμός

Φιντάν: Δεν εφησυχάζουμε με τον θάνατο του Γκιουλέν, ο αγώνας κατά της τρομοκρατίας συνεχίζεται