Μαρία Μπακοδήμου: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά την περιπέτεια υγείας – Φωτογραφίες TLIFE

00:02 - 15/10/2024

Tην πρώτη της δημόσια εμφάνιση μετά τη σοβαρή περιπέτεια που πέρασε με την υγεία της πραγματοποίησε To άρθρο Μαρία Μπακοδήμου: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά την περιπέτεια υγείας – Φωτογραφίες TLIFE δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Μπακοδήμου: Φοβήθηκα για τη ζωή μου, είπε για την περιπέτεια υγείας της

Επίσης, η παρουσιάστρια αποκάλυψε ότι η μητέρα της έμαθε για το περιστατικό από σχετικό δημοσίευμα

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαρία Μπακοδήμου: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά την περιπέτεια της υγείας της

Η Μαρία Μπακοδήμου αναρρώνει μετά τη σοβαρή περιπέτεια με την υγεία της.

Διαβάστε το στο in.gr

Μαρία Μπακοδήμου: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά την περιπέτεια της υγείας της

Τις δύσκολες στιγμές του πρόσφατου παρελθόντος αφήνει πίσω της η Μαρία Μπακοδήμου και κοιτάζει μπροστά. Η παρουσιάστρια, που νοσηλεύτηκε πριν λίγες ημέρες στην εντατική του νοσοκομείου ύστερα από αλλεργικό σοκ που υπέστη όταν της χορηγήθηκε μία φαρμακευτική ουσία, βρέθηκε σε γνωστό εστιατόριο της Γλυφάδας. Μάλιστα, φωτογραφήθηκε με τον pr manager Νεκτάριο Σκαμνάκη και το στιγμιότυπο […] Το άρθρο Μαρία Μπακοδήμου: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά την περιπέτεια της υγείας της εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Μαρία Μπακοδήμου: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά τη νοσηλεία στην εντατική

Μία σοβαρή περιπέτεια με την υγεία της αντιμετώπισε τις προηγούμενες ημέρες η Μαρία Μπακοδήμου. Όπως έγινε γνωστό το προηγούμενο διάστημα, […] The post Μαρία Μπακοδήμου: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά τη νοσηλεία στην εντατική appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Βίκυ Κάβουρα: «Έμεινα εκτός δουλειάς εξαιτίας της κόρης μου αλλά, ήταν επιλογή μου»

Ανθή Βούλγαρη: Ο γάμος στο Πήλιο, οι φήμες για εγκυμοσύνη και η σοβαρή περιπέτεια με την υγεία της

Βίκυ Κάβουρα για Γιώργο Τζαβέλλα: «Εκείνος ήξερε ότι είμαι έγκυος, εγώ όχι»

Φάνης Μουρατίδης: «Μου είναι δυσάρεστο να κάτσω να ασχοληθώ με την προσωπική ζωή ενός άλλου, είχα δεχτεί πρόταση για πάνελ»

Νίκος Ορφανός: «Έγινα μπαμπάς για δεύτερη φορά σε ηλικία 55 ετών, με τη γυναίκα μου παντρευτήκαμε στους 8 μήνες γνωριμίας»

Εθνική Ελλάδος: Αφιέρωσε το γκολ στον Τζόρτζ Μπάλντοκ ο Τάσος Μπακασέτας – Φίλησε το μαύρο περιβραχιόνιο και κοίταξε τον ουρανό