Βίκυ Κάβουρα για Γιώργο Τζαβέλλα: «Εκείνος ήξερε ότι είμαι έγκυος, εγώ όχι»

01:26 - 15/10/2024

Τη Βίκυ Κάβουρα υποδέχτηκε στο πλατό του The 2Night Show o Γρηγόρης Αρναούτογλου το βράδυ της To άρθρο Βίκυ Κάβουρα για Γιώργο Τζαβέλλα: «Εκείνος ήξερε ότι είμαι έγκυος, εγώ όχι» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίκυ Κάβουρα για Γιώργο Τζαβέλλα: "Εκείνος ήξερε ότι είμαι έγκυος, εγώ όχι"

Η Βίκυ Κάβουρα αποκάλυψε πως αντέδρασε όταν έμαθε ότι ήταν έγκυος αλλά και την αντίδραση του Γιώργου Τζαβέλλα - «Η καθημερινότητά μας έχει αλλάξει τώρα 100%. Τώρα σταμάτησα το θηλασμό», αποκάλυψε η Βίκυ Κάβουρα - Δείτε τα βίντεο

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Βίκυ Κάβουρα: Ο Γιώργος ήξερε ότι είμαι έγκυος, εγώ δεν το ήξερα

“Δεν το περίμενα. Όταν μου είπε συγχαρητήρια στο τηλέφωνο η γυναικολόγος μου, τη ρωτάω: γιατί μου λέτε συγχαρητήρια; Είστε έγκυος, μου λέει” δήλωσε η Βίκυ Κάβουρα. Για τις αλλαγές που έφερε στη ζωή της η γέννηση της κόρης της, καρπός του έρωτά της με τον Γιώργο Τζαβέλλα μίλησε η Βίκυ Κάβουρα το βράδυ της Δευτέρας ... Περισσότερα To άρθρο Βίκυ Κάβουρα: Ο Γιώργος ήξερε ότι είμαι έγκυος, εγώ δεν το ήξερα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βίκυ Κάβουρα: «Δεν έκανα τεστ εγκυμοσύνης, ο Γιώργος ήξερε ότι είμαι έγκυος»

Η Βίκυ Κάβουρα πριν λίγους μήνες απέκτησε την πρώτη κόρη της.

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Βίκυ Κάβουρα: «Έμεινα εκτός δουλειάς εξαιτίας της κόρης μου αλλά, ήταν επιλογή μου»

Ανθή Βούλγαρη: Ο γάμος στο Πήλιο, οι φήμες για εγκυμοσύνη και η σοβαρή περιπέτεια με την υγεία της

Μαρία Μπακοδήμου: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά την περιπέτεια υγείας – Φωτογραφίες TLIFE

Φάνης Μουρατίδης: «Μου είναι δυσάρεστο να κάτσω να ασχοληθώ με την προσωπική ζωή ενός άλλου, είχα δεχτεί πρόταση για πάνελ»

Νίκος Ορφανός: «Έγινα μπαμπάς για δεύτερη φορά σε ηλικία 55 ετών, με τη γυναίκα μου παντρευτήκαμε στους 8 μήνες γνωριμίας»

Εθνική Ελλάδος: Αφιέρωσε το γκολ στον Τζόρτζ Μπάλντοκ ο Τάσος Μπακασέτας – Φίλησε το μαύρο περιβραχιόνιο και κοίταξε τον ουρανό