Νέες ταυτότητες: Πώς να κλείσετε ραντεβού για την έκδοση δελτίου ταυτότητας – Όλη η διαδικασία

11:10 - 12/10/2024

Η νέα πλατφόρμα id.gov.gr βρίσκεται στον αέρα από την Δευτέρα (3.09.24), ώστε να κλείσετε ραντεβού ψηφιακά για τις νέες ταυτότητες. Με τη σύγχρονη πλατφόρμα πρόκειται να αυξηθούν τα διαθέσιμα ραντεβού για να εκδώσετε τις νέες ταυτότητες, ή να τις αντικαταστήσετε, λόγω μεταβολής των στοιχείων, λήξης ισχύος, φθοράς ή παλαιότητας. Μέσω της πλατφόρμας id.gov.gr διασφαλίζεται ότι ... Περισσότερα To άρθρο Νέες ταυτότητες: Πώς να κλείσετε ραντεβού για την έκδοση δελτίου ταυτότητας – Όλη η διαδικασία δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Μόνο η Τζάκρη θα πάει στη συνεδρίαση της Κεντρικής Επιτροπής, επεισόδιο με τους Kasselistas λίγο πριν την έναρξη - Live οι εξελίξεις

Οι διάλογοι «φωτιά» που αποκάλυψαν τη δράση των εφοριακών στην Κέρκυρα - «Εγώ την τσέπη μου θέλω να γεμίσω»

Οδηγός φορτηγού έκανε όπισθεν στο λιμάνι Θεσσαλονίκης και τραυμάτισε θανάσιμα 58χρονο Σέρβο

Ελληνικές εξαγωγές: Ανακάμπτουν παρά τις αντίξοες συνθήκες, αύξηση 4% για το 2025

Boeing: Περικοπή του 10% του προσωπικού παγκοσμίως

Ποιες τροφές απαγορεύεται να τρώει ο σκύλος σας