Οι διάλογοι «φωτιά» που αποκάλυψαν τη δράση των εφοριακών στην Κέρκυρα - «Εγώ την τσέπη μου θέλω να γεμίσω»

13:10 - 12/10/2024

Διάλογοι φωτιά από τις συνομιλίες του κυκλώματος των εφοριακών στην Κέρκυρα που φέρονται να εκβίαζαν επιχειρηματίες, αλλά και πολίτες προκειμένου να τους αποσπάσουν χρήματα, έρχονται στο φως της δημοσιότητας. Οι άνδρες των Εσωτερικών Υποθέσεων της ΕΛΑΣ μετά από έρευνες και συντονισμένη επιχείρηση πέρασαν χειροπέδες στον υποδιευθυντή και τριών ακόμα εφοριακών της ΔΟΥ Κέρκυρας και σε ... Περισσότερα To άρθρο Οι διάλογοι «φωτιά» που αποκάλυψαν τη δράση των εφοριακών στην Κέρκυρα - «Εγώ την τσέπη μου θέλω να γεμίσω» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Γιατί οι γάτες αγαπούν τα χάρτινα κουτιά

Απλά κόλπα για να εξαφανίσετε τελείως τα άλατα από τον βραστήρα

Αντώνης Ρέμος για Μαρινέλλα από το Ηρώδειο: «Τα πράγματα πηγαίνουν πολύ καλύτερα»

Κατερίνα Λέχου για Αθηναΐδα Νέγκα: Ψευδές το δημοσίευμα για μεταξύ μας καυγά, πρόκειται για απάτη

«Τη χτύπησε με τον καθρέφτη και την έριξε κάτω», λέει συγγενής της 13χρονης παρασύρθηκε από ΙΧ στο Αγρίνιο

Μήνυση κατά της δημάρχου Τήλου από τη γυναίκα που φέρεται να ζητούσε να πετάξουν τους πρόσφυγες στη θάλασσα