Νίκος Ανδρουλάκης ή Χάρης Δούκας; Αντίστροφη μέτρηση για τον νέο πρόεδρο του ΠΑΣΟΚ - Πώς θα ψηφίσουν οι φίλοι του κόμματος

10:55 - 12/10/2024

Ξεκίνησε η αντίστροφη μέτρηση για τον νέο πρόεδρο του ΠΑΣΟΚ, καθώς το πρωί της Κυριακής (13.10.2024) ανοίγουν οι κάλπες και οι φίλοι του ΠΑΣΟΚ καλούνται να διαλέξουν ποιον θέλουν στην ηγεσία του κόμματος: Τον Νίκο Ανδρουλάκη ή τον Χάρη Δούκα; Οι κάλπες θα ανοίξουν στις 7 το πρωί και θα κλείσουν στις 7 το απόγευμα ... Περισσότερα To άρθρο Νίκος Ανδρουλάκης ή Χάρης Δούκας; Αντίστροφη μέτρηση για τον νέο πρόεδρο του ΠΑΣΟΚ - Πώς θα ψηφίσουν οι φίλοι του κόμματος δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Μόνο η Τζάκρη θα πάει στη συνεδρίαση της Κεντρικής Επιτροπής, επεισόδιο με τους Kasselistas λίγο πριν την έναρξη - Live οι εξελίξεις

Οι διάλογοι «φωτιά» που αποκάλυψαν τη δράση των εφοριακών στην Κέρκυρα - «Εγώ την τσέπη μου θέλω να γεμίσω»

Οδηγός φορτηγού έκανε όπισθεν στο λιμάνι Θεσσαλονίκης και τραυμάτισε θανάσιμα 58χρονο Σέρβο

Ελληνικές εξαγωγές: Ανακάμπτουν παρά τις αντίξοες συνθήκες, αύξηση 4% για το 2025

Boeing: Περικοπή του 10% του προσωπικού παγκοσμίως

Ποιες τροφές απαγορεύεται να τρώει ο σκύλος σας