Η Ηλιούπολη ανακοίνωσε τον Γράφα

00:17 - 12/10/2024

Αναλυτικά η ανακοίνωση: «Η ΠΑΕ Ηλιούπολη ανακοινώνει την πρόσληψη του προπονητή Θωμά Γράφα. Ο 54χρονος (γενν. 10/02/1970) κόουτς διαθέτει μακρά εμπειρία στις εθνικές κατηγορίες, με πολυάριθμα ματς σε Α’, Β’ και Γ’ Εθνική. Τη φετινή σεζόν εργάστηκε στον Διαγόρα, ενώ στο πρόσφατο παρελθόν έχει καθίσει στους πάγκους των Αιγάλεω, Απόλλωνα Λάρισας, Ολυμπιακού Βόλου, ΑΟ Τρίκαλα, […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο ΑΠΟΕΛ ανακοίνωσε τον Μανόλο Χιμένεθ

Ο Μανόλο Χιμένεθ είναι ο νέος προπονητής του ΑΠΟΕΛ, με τον Ισπανό τεχνικό να αναλαμβάνει τον κυπριακό σύλλογο, διαδεχόμενος στην τεχνική ηγεσία της ομάδας τον Ζοζέ Ντομίνγκες. Ο 60χρονος Ισπανός, γνωστός στο ελληνικό κοινό από τη θητεία του στην ΑΕΚ, συμφώνησε έως το τέλος της εφετινής αγωνιστικής περιόδου προερχόμενος από την Σέρο Πορτένιο (Παραγουάη). Ο ... Περισσότερα To άρθρο Ο ΑΠΟΕΛ ανακοίνωσε τον Μανόλο Χιμένεθ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ξεσπά ο Άρης Πορτοσάλτε: «Μας ρήμαξε τη ζωή» – «Ρεμάλι της κοινωνίας που φορτωνόμασταν η οικογένειά μου κι εγώ»

Γιώργος Μπένος: «Η Μαρία Καβογιάννη μου έλεγε ότι μοιάζεις πιο πολύ για γιος μου απ’ ό,τι η κόρη μου»

Survivor: Χαμός με τις «αποκαλύψεις» – Κατέβασε το εσώρουχο και της έδειξε τον πι@ιν@ του

Επεισόδιο με Αυστραλή γερουσιαστή και τον Κάρολο – Του φώναξε «Δεν είσαι ο βασιλιάς μου», δείτε βίντεο

Συνάντηση Μητσοτάκη με την Επίτροπο Καινοτομίας Ιβάνοβα: Στο επίκεντρο ο ψηφιακός μετασχηματισμός

Φιντάν: Δεν εφησυχάζουμε με τον θάνατο του Γκιουλέν, ο αγώνας κατά της τρομοκρατίας συνεχίζεται