Νίκος Παππάς: Κάλεσε τον Πέτρο Παππά να δεσμευτεί ρητά από τις θέσεις του ΣΥΡΙΖΑ για τους στρατευμένους

11:09 - 11/10/2024

Στο γραφείο του στη Βουλή κάλεσε τον βουλευτή Κιλκίς του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ, Πέτρο Παππά ο πρόεδρος της Κοινοβουλευτικής Ομάδας του κόμματος της αξιωματικής αντιπολίτευσης, Νίκος Παππάς.Στο γραφείο του στη Βουλή κάλεσε τον βουλευτή Κιλκίς του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ, Πέτρο Παππά ο πρόεδρος της Κοινοβουλευτικής Ομάδας του κόμματος της αξιωματικής αντιπολίτευσης, Νίκος Παππάς.Σύμφωνα με πηγές της ΚΟ ΣΥΡΙΖΑ, αφορμή αποτέλεσαν πρόσφατες δηλώσεις του Πέτρου Παππά, που βρίσκονται «εκτός πλαισίου», με αποκορύφωνα αυτή για τη δημόσια ρητορική ένστολου στρατιώτη. Σύμφωνα με τις ίδιες πηγές, […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συστάσεις του Νίκου Παππά στον Πέτρο Παππα: Τον εγκάλεσε σχετικά με τις θέσεις του για τους στρατευμένους

Να δεσμευτεί ρητά από τις θέσεις του κόμματος για τους στρατευμένους,κάλεσε τον βουλευτή Κιλκίς ο πρόεδρος της ΚΟ του ΣΥΡΙΖΑ

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Συστάσεις Νίκου Παππά σε Πέτρο Παππά: Τον εγκάλεσε σχετικά με τις θέσεις του για τους στρατευμένους

Οι ίδιες πηγές αναφέρουν ότι ο Νίκος Παππάς ζήτησε από τον Πέτρο Παππά να βγάλει δήλωση με την οποία θα δεσμεύεται ρητά από τις θέσεις του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ για τα δικαιώματα των στρατευμένων

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ο Ν. Παππάς τραβά το αυτί του Π. Παππά: «Κάνε δήλωση ότι δεσμεύεσαι από τις θέσεις του κόμματος για τους στρατεύσιμους»

Συνάντηση μεταξύ του Νίκου Παππά και του Πέτρου Παππά πραγματοποιήθηκε στο γραφείου του προέδρου της ΚΟ του ΣΥΡΙΖΑ στη Βουλή,… Το άρθρο Ο Ν. Παππάς τραβά το αυτί του Π. Παππά: «Κάνε δήλωση ότι δεσμεύεσαι από τις θέσεις του κόμματος για τους στρατεύσιμους» εμφανίστηκε πρώτα στο Documento.

Διαβάστε το στο documentonews.gr

Νίκος Παππάς: Ζήτησε από τον Πέτρο Παππά δήλωση με την οποία θα δεσμεύεται ρητά από τις θέσεις του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ για τους στρατευμένους

Στο γραφείο του στη Βουλή κάλεσε τον βουλευτή Κιλκίς του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ, Πέτρο Παππά ο πρόεδρος της Κοινοβουλευτικής Ομάδας του κόμματος της αξιωματικής αντιπολίτευσης, Νίκος Παππάς.

Διαβάστε το στο real.gr

«Πορτοκαλί κάρτα» του Νίκου Παππά στον Πέτρο Παππά: Τον εγκάλεσε σχετικά με τις θέσεις του για τους στρατευμένους

Αφορμή στάθηκαν οι πρόσφατες δηλώσεις του βουλευτή Κιλκίς που βρίσκονται «εκτός πλαισίου», με αποκορύφωμα αυτή για τη δημόσια ρητορική ένστολου στρατιώτη

Διαβάστε το στο Skai.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ξεσπά ο Άρης Πορτοσάλτε: «Μας ρήμαξε τη ζωή» – «Ρεμάλι της κοινωνίας που φορτωνόμασταν η οικογένειά μου κι εγώ»

Γιώργος Μπένος: «Η Μαρία Καβογιάννη μου έλεγε ότι μοιάζεις πιο πολύ για γιος μου απ’ ό,τι η κόρη μου»

Survivor: Χαμός με τις «αποκαλύψεις» – Κατέβασε το εσώρουχο και της έδειξε τον πι@ιν@ του

Επεισόδιο με Αυστραλή γερουσιαστή και τον Κάρολο – Του φώναξε «Δεν είσαι ο βασιλιάς μου», δείτε βίντεο

Συνάντηση Μητσοτάκη με την Επίτροπο Καινοτομίας Ιβάνοβα: Στο επίκεντρο ο ψηφιακός μετασχηματισμός

Φιντάν: Δεν εφησυχάζουμε με τον θάνατο του Γκιουλέν, ο αγώνας κατά της τρομοκρατίας συνεχίζεται