Η Ντορέττα Παπαδημητρίου μετακόμισε και μας δείχνει το νέο της σπίτι – Δείτε το βίντεο

09:55 - 11/10/2024

Η Ντορέττα Παπαδημητρίου βάζει τις τελευταίες πινελιές, στο νέο της σπίτι. Η μετακόμιση της ηθοποιού ολοκληρώθηκε και η ίδια ανέβασε στο Instagram τα πρώτα πλάνα. Η Ντορέττα Παπαδημητρίου κάνει restart στη ζωή της, με αφορμή τη μετακόμιση σε νέο σπίτι και είναι έτοιμη για μία υπέροχη φάση στη ζωή της. Η ίδια έδειξε τη μοντέρνα ... Περισσότερα To άρθρο Η Ντορέττα Παπαδημητρίου μετακόμισε και μας δείχνει το νέο της σπίτι – Δείτε το βίντεο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ντορέττα Παπαδημητρίου μετακόμισε και μας δείχνει το νέο της σπίτι

Η Ντορέττα Παπαδημητρίου βάζει τις τελευταίες πινελιές, στο νέο της σπίτι. Η μετακόμιση της ηθοποιού ολοκληρώθηκε και η ίδια ανέβασε στο Instagram τα πρώτα πλάνα. Η Ντορέττα Παπαδημητρίου κάνει restart στη ζωή της, με αφορμή τη μετακόμιση σε νέο σπίτι και είναι έτοιμη για μία υπέροχη φάση στη ζωή της. Η ίδια έδειξε τη μοντέρνα διακόσμηση στο σαλόνι του νέου σπιτιού της. Η ηθοποιός έδειξε και τον νέο της καναπέ. Μόνη της σιγά σιγά φτιάχνει το νέο της σπιτικό. Τα παιδιά της μεγάλωσαν, σπουδάζουν και εκείνη έχει περισσότερο χρόνο για τον εαυτό της και την καθημερινότητά της. Μια νέα φάση στη ζωή της, έχει μόλις ξεκινήσει όπως φαίνεται. Σε παλιότερη συνέντευξή της είχε πει στο Vita: «Παλαιότ

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ελένη Ψυχούλη: «Έχω φάει τρελό bullying για τα κιλά μου αλλά μου αρέσει να είμαι αδύνατη»

ΗΠΑ: Προ των πυλων δύο νέες τροπικές καταιγίδες στον Ατλαντικό Ωκεανό

Λείψανα του ορειβάτη Andrew Irvine βρέθηκαν 100 χρόνια μετά την εξαφάνισή του στο Έβερεστ

ΕΕ – Κίνα: Το Πεκίνο οφείλει «να προσαρμόσει τη συμπεριφορά του» ώστε να υπάρξει συμβιβασμός, δηλώνει ο Σαρλ Μισέλ

Ξεκίνησε η αποστολή SMS στους άνω των 50 για δωρεάν self tests για τον καρκίνο του παχέος εντέρου

El Taiger: Νεκρός στα 37 του ο τραγουδιστής της Reggaeton μία εβδομάδα μετά τον πυροβολισμό του στο κεφάλι