Γνωστός γκαλερίστας του Κολωνακίου ο τραυματίας του θανατηφόρου τροχαίου στη Γλυφάδα

10:19 - 10/10/2024

Αδιευκρίνιστες και άκρως περίεργες είναι – σύμφωνα με πληροφορίες – οι συνθήκες κάτω από τις οποίες στις 2:30 τα ξημερώματα σημειώθηκε το τροχαίο στη Γλυφάδα με ένα νεκρό και τραυματίες γνωστό γκαλερίστα του Κολωνακίου και τη νεαρή φίλη του. Ο 52χρονος οδηγός του Vitara ανέπτυξε μεγάλη ταχύτητα και όπως υποστηρίζει ο τραυματίας οδηγός της Mercedes ... Περισσότερα To άρθρο Γνωστός γκαλερίστας του Κολωνακίου ο τραυματίας του θανατηφόρου τροχαίου στη Γλυφάδα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Τζορτζ Μπάλντοκ: Η πένθιμη ανάρτηση της ΕΠΟ για το Αγγλία – Ελλάδα, μετά το θάνατο του διεθνή ποδοσφαιριστή

Κέλλυ Κελεκίδου για Νίκο Κουρκούλη: Αν έχω κάτι να πω, όχι μόνο για την προσωπική μου ζωή, είμαι εδώ να το ανακοινώσω εγώ

Προς το ακρωτήριο Κανάβεραλ κινείται ο τυφώνας Μίλτον - 3 εκατομμύρια χωρίς ρεύμα - Δεκάδες ανεμοστρόβιλοι και άγνωστος αριθμός θυμάτων

Πληθωρισμός: Στο 2,9% ο πληθωρισμός

Citigroup: Διατηρεί θετική τη σύσταση αγοράς για τις ελληνικές τράπεζες

Διαλυμένο το γήπεδο της Τάμπα από το πέρασμα του τυφώνα Φλόριντα - Αποκαρδιωτικές εικόνες