Κέλλυ Κελεκίδου για Νίκο Κουρκούλη: Αν έχω κάτι να πω, όχι μόνο για την προσωπική μου ζωή, είμαι εδώ να το ανακοινώσω εγώ

12:19 - 10/10/2024

“Όταν έχεις να πεις και να ανακοινώσεις κάτι, το κάνεις πρώτος απ’ όλους εσύ ο ίδιος” είπε η Κέλλυ Κελεκίδου. Στο Buongiorno και στην Ευάννα Ζουμπούρογλου παραχώρησε δηλώσεις η Κέλλυ Κελεκίδου στο πλαίσιο της φωτογράφισης για τις νυχτερινές της εμφανίσεις με τον Ηλία Βρεττό. Η τραγουδίστρια μεταξύ άλλων απάντησε για τις φήμες που θέλουν να ... Περισσότερα To άρθρο Κέλλυ Κελεκίδου για Νίκο Κουρκούλη: Αν έχω κάτι να πω, όχι μόνο για την προσωπική μου ζωή, είμαι εδώ να το ανακοινώσω εγώ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κέλλυ Κελεκίδου: Απαντά στις φήμες χωρισμού από τον Νίκο Κουρκούλη – «Αν έχω κάτι να πω, θα το ανακοινώσω εγώ»

Την Κέλλυ Κελεκίδου συνάντησε η κάμερα του Buongiorno κατά τη διάρκεια της φωτογράφισης που έκανε με τον Ηλία Βρεττό με αφορμή την έναρξη των νυχτερινών τους εμφανίσεων. Η γνωστή τραγουδίστρια ρωτήθηκε για τις φήμες των τελευταίων μηνών που κάνουν λόγο για κρίση στον γάμο της με τον Νίκο Κουρκούλη. «Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη και ενθουσιασμένη. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Η Κέλλυ Κελεκίδου για πρώτη φορά για τις φήμες χωρισμού: «Αν έχω κάτι να πω, θα το ανακοινώσω εγώ»

Την Κέλλυ Κελεκίδου συνάντησαν η κάμερα του Buongiorno και η ρεπόρτερ Ευάννα Ζουμπούρογλου. Η γνωστή τραγουδίστρια φωτογραφήθηκε στο πλαίσιο των […] The post Η Κέλλυ Κελεκίδου για πρώτη φορά για τις φήμες χωρισμού: «Αν έχω κάτι να πω, θα το ανακοινώσω εγώ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Οργιάζουν οι θεωρίες συνωμοσίας για τον τυφώνα Μίλτον: «Ήταν σχεδιασμένος, θέλουν να επηρεάσουν τις προεδρικές εκλογές»

Η Ryanair σταματάει τις πτήσεις σε Ντόρτμουντ, Δρέσδη και Λειψία λόγω της αύξησης φόρων στην Γερμανία

Νόμπελ Λογοτεχνίας στη νοτιοκορεάτισσα Χανγκ Κανγκ

Ηλίας Βρεττός: Είχαν φτιάξει ψεύτικες σελίδες που ήμουν δήθεν εγώ και ζητούσαν χρήματα για να στείλουν αυτόγραφα

Ράφα Ναδάλ: Ο «Βασιλιάς» του Roland Garros και η κόντρα του με τον Ρότζερ Φέντερερ, που άφησε ιστορία στο τένις

Πνιγμό δείχνουν τα πρώτα ευρήματα των ιατροδικαστών για τον Τζορτζ Μπάλντοκ