Εξώδικο Κασσελάκη στην ΠΓ και την Κεντρική Επιτροπή του ΣΥΡΙΖΑ για τη διαρροή του πόθεν έσχες του – Υπογράφει ως πρόεδρος

14:21 - 08/10/2024

Εξώδικο στην Πολιτική Γραμματεία και την Κεντρική Επιτροπή του ΣΥΡΙΖΑ έστειλε ο Στέφανος Κασσελάκης με αφορμή τη διαρροή του πόθεν έσχες του, το οποίο κατατέθηκε στο κόμμα στο πλαίσιο της επικύρωσης της υποψηφιότητάς του για την προεδρία του κόμματος. Όπως αναφέρει στο εξώδικο: «Αν και δεν έχω τίποτα να κρύψω, αλλά επειδή πρόκειται για σοβαρότατη διαρροή και μάλιστα επιλεκτική, σε μη νόμιμη χρονική στιγμή, αφού δεν φαίνεται να διέρρευσε η δήλωση πόθεν έσχες κανενός άλλου συνυποψήφιου πριν καν ελεγχθεί και εγκριθεί και επειδή η διαρροή προφανώς και έγινε από το ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ, σας δηλώνω ότι θα προσφύγω σε κάθε νόμιμο μέσο για να προστατεύσω την προσωπικότητα μου ατομικά και ως Πρόεδρος του ΣΥΡ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ευνοϊκές οι προοπτικές της οικονομίας αλλά οι προκλήσεις παραμένουν – Η έκθεση του Γραφείου Προϋπολογισμού της Βουλής

Η The Athlete’s Foot συμμετέχει στο SNEAKERNESS ATHENS ως IMPACT Partner

Η τραγική ιστορία του Χρήστου που σκοτώθηκε στη Λάρισα – Ήταν ορφανός από πατέρα και εργαζόταν στα χωράφια για να ζει την οικογένειά του  

Γεροβασίλη: O Κασσελάκης δεν θα επανεκλεγεί – Είμαι υπέρ της διεξαγωγής ντιμπέιτ

«Η κατάρα της Τζέλας Δελαφράγκα» – Βάσω Γουλιελμάκη: «Η Γίτσα δεν ξέρει με ποιον από τους δυο ανιψιούς της θα καταλήξει»

Κορυφαίος νευροχειρουργός ρίχνει φως στην κατάσταση της υγείας του Σουμάχερ – Αμφισβητεί την παρουσία του στον γάμο της κόρης του