ΗΠΑ: Ο υπουργός Άμυνας Όστιν θα δεχθεί στο Πεντάγωνο τον Ισραηλινό ομόλογό του Γκάλαντ

21:04 - 06/10/2024

Η επίσκεψη αυτή ανακοινώνεται την ώρα που το Ισραήλ δεσμεύεται ότι θα ανταποδώσει στο Ιράν την πυραυλική επίθεση που εξαπέλυσε η Τεχεράνη

Διαβάστε Περισσότερα στο thetoc.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο υπουργός Άμυνας των ΗΠΑ Λόιντ Όστιν θα συναντήσει τον Ισραηλινό ομόλογό του Γιόαβ Γκάλαντ

Ο υπουργός Άμυνας των ΗΠΑ Λόιντ Όστιν θα δεχθεί στο Πεντάγωνο τον Ισραηλινό ομόλογό του Γιοάβ Γκάλαντ, στις 9 Οκτωβρίου «για να συζητήσουν για τις εξελίξεις στον τομέα της ασφάλειας στη Μέση Ανατολή», ανακοίνωσε σήμερα το Πεντάγωνο. Η επίσκεψη αυτή ανακοινώνεται την ώρα που το Ισραήλ δεσμεύεται ότι θα ανταποδώσει στο Ιράν την πυραυλική επίθεση που εξαπέλυσε η Τεχεράνη κατά του εδάφους του την Τρίτη, η οποία περιελάμβανε περισσότερους από 180 βαλλιστικούς πυραύλους και αποκρούστηκε σε μεγάλο βαθμό από τα ισραηλινά αντιαεροπορικά συστήματα και τις αναχαιτίσεις στις οποίες ενεπλάκη ο αμερικανικός στρατός.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

ΗΠΑ: Ο υπουργό Άμυνας Όστιν θα δεχθεί στο Πεντάγωνο τον Ισραηλινό ομόλογό του Γκάλαντ, στις 9 Οκτωβρίου

Ο υπουργός Άμυνας των ΗΠΑ Λόιντ Όστιν θα δεχθεί στο Πεντάγωνο τον Ισραηλινό ομόλογό του Γιοάβ Γκάλαντ, στις 9 Οκτωβρίου… Το άρθρο ΗΠΑ: Ο υπουργό Άμυνας Όστιν θα δεχθεί στο Πεντάγωνο τον Ισραηλινό ομόλογό του Γκάλαντ, στις 9 Οκτωβρίου εμφανίστηκε πρώτα στο Documento.

Διαβάστε το στο documentonews.gr

ΗΠΑ: Ο υπουργό Άμυνας Όστιν θα δεχθεί στο Πεντάγωνο τον Ισραηλινό ομόλογό του Γκάλαντ

Θα συζητήσουν για τις εξελίξεις στον τομέα της ασφάλειας στη Μέση Ανατολή.

Διαβάστε το στο real.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thetoc.gr

"Αγάπη παντοτινή μου": Η Χριστίνα Μπόμπα τραγουδάει τον έρωτά της για τον Σάκη Τανιμανίδη

Καμάλα Χάρις: Η Ουάσινγκτον θα συνεχίσει να ασκεί "πίεση" στο Ισραήλ για εκεχειρία στη Γάζα

ΠΑΣΟΚ: Γλέντι στο "Χ" με τις αναρτήσεις για τις εκλογές - Τα πιο ξεκαρδιστικά ποσταρίσματα

Νετανιάχου: Μαζί θα νικήσουμε - Στα σύνορα με τον Λίβανο ο πρωθυπουργός του Ισραήλ

Μέμος Μπεγνής: Θέλω τη μοναξιά μου, είμαι μοναχικός άνθρωπος - Πιστεύω ότι το να συζείς σκοτώνει τον έρωτα"

Δεν λέει να μας αφήσει το καλοκαίρι: Ερχεται νέο κύμα ζέστης - Οι θερμοκρασίες μέχρι το τέλος της εβδομάδας