Μαρία Αντωνά: Δεν μου έχει γίνει πρόταση να βρεθώ στο πάνελ του Γιώργου Λιάγκα, αλλά και δεν μου έχει λείψει η τηλεόραση

20:38 - 05/10/2024

Η Μαρία Αντωνά παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» του Μega, όπου αναφέρθηκε τόσο στην πιθανότητα συνεργασίας με τον Γιώργο Λιάγκα όσο και στα επόμενα επαγγελματικά της σχέδια στην τηλεόραση. Συγκεκριμένα, δήλωσε: «Αυτή την περίοδο αισθάνομαι πολύ καλά. Όλα κυλούν όμορφα και ομαλά. Αν και δεν εργάζομαι τόσο εντατικά όσο στο παρελθόν, απολαμβάνω τον επιπλέον ελεύθερο χρόνο που έχω σε σύγκριση με προηγούμενα χρόνια». Όσον αφορά την τηλεοπτική της παρουσία, σχολίασε: «Δεν πρόλαβα να νιώσω ότι μου λείπει η τηλεόραση. Την παρακολουθώ συνεχώς, γιατί την αγαπώ, όπως και τα προγράμματα και τις εκπομπές της. Βλέπω όλες τις πρωινές εκπομπές και πιστεύω ότι ο κόσμος αποφασίζει ποι

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

«Κόψτε τις αηδίες περί διαγραφής – Δεν γουστάρω το ελεήστε το Βασιλάκη Καΐλα που παίζει ο πρώην» λέει ο Παύλος Πολάκης

«Εντολή» εκατομμυρίων Αγγελόπουλων σε Μπαρτζώκα – Το… πήραν απόφαση για Φουρνιέ

Μακρόν: Ο Λίβανος δεν μπορεί να γίνει μία άλλη Γάζα

Γιώργος Θαναηλάκης: «Δεν φανταζόμουν ποτέ ότι θα με επιλέξουν στο Deal, να όμως που έγινε»

Kαστανίδης: Χρειαζόμαστε ηγέτες για συλλογικές επεξεργασίες και όχι ομαδάρχες

«Η τελειότητα του Παναθηναϊκού» – Ανάρτηση της UEFA για το Europa Conference League