Η Νάνα Μούσχουρη αποχαιρετά τη σκηνή λίγο πριν σβήσει 90 κεράκια – «Δεν μπορώ να παριστάνω πως είμαι νέα»

18:01 - 03/10/2024

Το τέλος μιας εποχής, μιας εποχής που σημάδεψε μουσικά τον 20ο αιώνα. Η Νάνα Μούσχουρη, με τη μελένια φωνή, τις πολυσήμαντες συνεργασίες της – τόσο σε Ελλάδα, όσο και εξωτερικό- και τα διαχρονικά τραγούδια, αποχαιρετά το κοινό της. Η Νάνα Μούσχουρη, μορφή του ελαφρού τραγουδιού σε όλο τον κόσμο, λίγο πριν συμπληρώσει 90 χρόνια ζωής, ... Περισσότερα To άρθρο Η Νάνα Μούσχουρη αποχαιρετά τη σκηνή λίγο πριν σβήσει 90 κεράκια – «Δεν μπορώ να παριστάνω πως είμαι νέα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Το Oruc Reis σαλπάρει για πετρελαϊκές έρευνες στη Σομαλία με τις «ευλογίες» του Ερντογάν

Ο Κασσελάκης έβαλε πάλι «μπουρλότο» στο ΣΥΡΙΖΑ: Ανακοίνωσε ότι θα είναι υποψήφιος χωρίς να το πει - Επεισοδιακή η Πολιτική Γραμματεία

Ολυμπιακός – Μπράγκα 0-0 live: Ακυρώθηκε ως οφσάιντ γκολ του Ελ Κααμπί

Τάκης Ζαχαράτος: «Το όριο στη σάτιρα το βάζει αυτός που σατιρίζεις»

Δημοσκόπηση MRB: Μάχη για 4 για την προεδρία του ΠΑΣΟΚ – Πρώτη και με διαφορά η ΝΔ παρά την απαισιοδοξία των πολιτών

Παύλος Γερουλάνος: «Ο Νίκος Ανδρουλάκης μου επιτίθεται γιατί κοιτάζει τις δημοσκοπήσεις»