Παύλος Γερουλάνος: «Ο Νίκος Ανδρουλάκης μου επιτίθεται γιατί κοιτάζει τις δημοσκοπήσεις»

19:55 - 03/10/2024

Τρεις μόλις ημέρες πριν τις εκλογές για την ανάδειξη του νέου προέδρου του ΠΑΣΟΚ, ο υποψήφιος Παύλος Γερουλάνος έστειλε ηχηρή απάντηση σήμερα το πρωί (03.10.2024) στον Νίκο Ανδρουλάκη για την επίθεση που του έκανε σχετικά με τα αποτελέσματα των Ευρωεκλογών στην Α’ Αθήνας. Ο Παύλος Γερουλάνος μάλιστα σχολίασε και την πορεία του ίδιου μέσα στο ... Περισσότερα To άρθρο Παύλος Γερουλάνος: «Ο Νίκος Ανδρουλάκης μου επιτίθεται γιατί κοιτάζει τις δημοσκοπήσεις» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αιχμές Παύλου Γερουλάνου για Ανδρουλάκη: “Μου επιτίθεται γιατί κοιτάζει τις δημοσκοπήσεις”

Ο Παύλος Γερουλάνος απάντησε στην ερώτηση του Νίκου Ανδρουλάκη σχετικά με το αν μείνει στο ΠΑΣΟΚ στην περίπτωση που χάσει στις εσωκομματικές εκλογές

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γερουλάνος: «Ο Ανδρουλάκης κοιτάζει τις δημοσκοπήσεις και για αυτό μού επιτίθεται»

Ο Παύλος Γερουλάνος εξηγεί γιατί η υποψηφιότητα του μπορεί να νικήσει τον Νίκο ΑνδρουλάκηΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γερουλάνος: Ο Νίκος Ανδρουλάκης κοιτάζει τις δημοσκοπήσεις και για αυτό μού επιτίθεται

Γιατί η δική του υποψηφιότητα μπορεί να νικήσει τον Νίκο Ανδρουλάκη στον β’ γύρο

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Μπόρατς – Παναθηναϊκός 0-1 live: Ο Μπακασέτας ανοίγει το σκορ στη Βοσνία

Τζόκερ κλήρωση 2814: Οι τυχεροί αριθμοί σήμερα

Αθωώθηκε ο πατέρας του 4χρονου που τον εκλιπαρούσε για ψωμί λίγο πριν πεθάνει από ασιτία στο Τέξας

Άλμπα Βερολίνου – Παναθηναϊκός: Το βροντερό «παρών» των οπαδών του «τριφυλλιού» στην εξέδρα

Η στιγμή του τραγικού ναυαγίου με 78 νεκρούς και δεκάδες αγνοούμενους σε λίμνη στο Κονγκό

ΠΑΟΚ – Στέαουα Βουκουρέστιου: Η ενδεκάδα του Δικέφαλου του Βορρά