Ετεοκλής Παύλου: Θυμάμαι μέχρι και σήμερα την κάννη από το όπλο, ήταν σαν να αδειάζει η ψυχή μου

21:09 - 02/10/2024

Ο παρουσιαστής μίλησε για τον πυροβολισμό που είχε ως αποτέλεσμα να χάσει το πόδι του

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καθηλώνει ο Ετεοκλής Παύλου: “Θυμάμαι ακόμα την κάννη από το όπλο, σαν να είδα τη σφαίρα σε αργή κίνηση”

Εκείνη η στιγμή ήταν που ένιωθα την ψυχή μου να αδειάζει” εξομολογείται ο Ετεοκλής Παύλου

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ετεοκλής Παύλου: «Θυμάμαι μέχρι και σήμερα την κάννη από το όπλο, ήταν σαν να αδειάζει η ψυχή μου»

Ο Ετεοκλής Παύλου μίλησε για τον πυροβολισμό που είχε ως αποτέλεσμα να χρειαστεί να ακρωτηριάσει το πόδι του Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Καθηλώνει ο Ετεοκλής Παύλου: «Θυμάμαι ακόμα την κάννη από το όπλο, σαν να είδα τη σφαίρα σε αργή κίνηση»

Στην κάμερα της… πρωινής του εκπομπής, Brakfast@Star παραχώρησε δηλώσεις ο Ετεοκλής Παύλου την Τετάρτη μιας και τον συνάντησε ο δημοσιογράφος Πάνος Παπαδόπουλος στα γυρίσματα του βιντεοκλίπ για το νέο τραγούδι της αγαπημένης του συζύγου, Ελένης Χατζίδου. Στην κάμερα της… πρωινής του εκπομπής, Brakfast@Star παραχώρησε δηλώσεις ο Ετεοκλής Παύλου την Τετάρτη μιας και τον συνάντησε ο δημοσιογράφος Πάνος Παπαδόπουλος στα γυρίσματα του βιντεοκλίπ για το νέο τραγούδι της αγαπημένης του συζύγου, Ελένης Χατζίδου. Ανάμεσα σε άλλα, δε, ο παρουσιαστής του πρωινού μαγκαζίνο στο STAR μίλησε από καρδιάς για τα συναισθήματα που του […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Καθηλώνει ο Ετεοκλής Παύλου: «Θυμάμαι ακόμα την κάννη από το όπλο, σαν να είδα τη σφαίρα σε αργή κίνηση»

Στην κάμερα της… πρωινής του εκπομπής, Brakfast@Star παραχώρησε δηλώσεις ο Ετεοκλής Παύλου την Τετάρτη μιας και τον συνάντησε ο δημοσιογράφος Πάνος […] The post Καθηλώνει ο Ετεοκλής Παύλου: «Θυμάμαι ακόμα την κάννη από το όπλο, σαν να είδα τη σφαίρα σε αργή κίνηση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Συγκλονίζει ο Ετεοκλής Παύλου: «Θυμάμαι την κάννη από το όπλο, εκείνη τη στιγμή ένιωθα την ψυχή μου να αδειάζει»

Η Ελένη Χατζίδου σε συνεργασία με τον Κυριάκο Γαληνό παρουσιάζουν το νέο τους τραγούδι, «Φίλε μου, To άρθρο Συγκλονίζει ο Ετεοκλής Παύλου: «Θυμάμαι την κάννη από το όπλο, εκείνη τη στιγμή ένιωθα την ψυχή μου να αδειάζει» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Ασκήσεις ψυχραιμίας από την Wall Street - Οριακά κέρδη στους δείκτες

Mαργαρίτα Θεοδωράκη: Tα παιδιά των διασήμων νομίζουμε ότι θα γίνουμε σαν τους γονείς μας και τελικά είμαστε μέτριοι

Σύλληψη διακινητή μεταναστών από το Λιμενικό μετά από καταδίωξη κοντά στις Οινούσσες

Σαμπρίνα Κάρπεντερ: Η απάντησή της σε όσους την κατηγορούν ότι παίζει playback στις συναυλίες της

Εκδήλωση Μπρατάκου για τις εκλογές του ΕΒΕΑ – Το «παρών» έδωσαν Μητσοτάκης και υπουργοί

Πολάκης: Είναι και δικό μου λάθος ο Κασσελάκης