Πολάκης: Είναι και δικό μου λάθος ο Κασσελάκης

22:45 - 02/10/2024

Είχα εκφράσει από το 2021 τις διαφωνίες μου - Ένα τεράστιο κομμάτι του ΣΥΡΙΖΑ εκτιμούσε πως «ο Μητσοτάκης θα πέσει σαν ώριμο φρούτο» - «Δεν κατεβαίνω για να χάσω, αν ο κόσμος έρθει μαζικά, εγώ δεν φοβούμαι» ανέφερε για τις εσωκομματικές εκλογές

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πολάκης: Είναι και δικό μου λάθος ο Κασσελάκης

Τους λόγους που τον ώθησαν στην υποψηφιότητά του για την ηγεσία του ΣΥΡΙΖΑ Προοδευτική Συμμαχία εξέθεσε ο Βουλευτής Χανίων, Παύλος Πολάκης, μιλώντας στον τηλεοπτικό σταθμό ΟΝΕ.Τους λόγους που τον ώθησαν στην υποψηφιότητά του για την ηγεσία του ΣΥΡΙΖΑ Προοδευτική Συμμαχία εξέθεσε ο Βουλευτής Χανίων, Παύλος Πολάκης, μιλώντας στον τηλεοπτικό σταθμό ΟΝΕ.Αναφερόμενος στα λάθη της διακυβέρνησης ΣΥΡΙΖΑ, στη σχέση του με τον πρώην Πρωθυπουργό, Αλέξη Τσίπρα, αλλά και τις αιτίες της ρήξης του με τον Στέφανο Κασσελάκη, ο κ. Πολάκης διαμήνυσε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Πόλεμος στη Μέση Ανατολή: Βίντεο από την «βροχή» βαλλιστικών πυραύλων του Ιράν πάνω από την Ιορδανία και το Ισραήλ - Οι αναχαιτίσεις του Αμμάν

Champions League: Μπάγερν και Ρεάλ «γονάτισαν» σε Βίλα Παρκ και Λιλ, «ζωγραφιά» ο Τζόλης, 3-2 με ανατροπή η Γιουβέντους στη Λειψία - Δείτε τα 26 γκολ της βραδιάς

Champions League: Άστον Βίλα και Λιλ θριάμβευσαν με 1-0 κόντρα σε Μπάγερν και Ρεάλ - Δείτε τα γκολ

Δαμασκός: Νεκρός σε αεροπορική επίθεση του Ισραήλ ο γαμπρός του Νασράλα - Μαζί του σκοτώθηκε και ο γιος του

Euro Cup: Πάλεψε αλλά υπέκυψε ο Άρης, ηττήθηκε 68-63 από την Τουρκ Τέλεκομ στο Αλεξάνδρειο - Βίντεο

Μαντόνα: Η τραγουδίστρια και ο σύντροφός της πήγαν σε ποδοσφαιρικό αγώνα στο Λονδίνο