Μίνως Μάτσας: Η τρυφερή εξομολόγηση που είχε κάνει για την Όλγα Κεφαλογιάννη – «Είναι η μόνιμη κινητήριος δύναμή μου»

10:27 - 28/09/2024

Ένα βήμα πριν τον χωρισμό βρίσκονται πλέον οι Όλγα Κεφαλογιάννη και Μίνως Μάτσας, μετά την είδηση που έσκασε χθες (27.09.2024) σαν βόμβα για τον χωρισμό τους ύστερα από 3,5 χρόνια γάμου και την απόκτηση δίδυμων παιδιών. Όλα άρχισαν όταν, σύμφωνα με το ρεπορτάζ, η Όλγα Κεφαλογιάννη, αντιλήφθηκε την ύπαρξη τρίτου προσώπου στον γάμο της με ... Περισσότερα To άρθρο Μίνως Μάτσας: Η τρυφερή εξομολόγηση που είχε κάνει για την Όλγα Κεφαλογιάννη – «Είναι η μόνιμη κινητήριος δύναμή μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Καιρός: Μεγάλη πτώση της θερμοκρασίας, ισχυροί άνεμοι και καταιγίδες – Έκτακτο δελτίο επιδείνωσης καιρού

Έφη Παπαθεοδώρου: Είμαι ταγμένη στην Αριστερά και έχει γίνει μπάχαλο, θα έπρεπε να επέμβει ο Αλέξης Τσίπρας

Αλλαγή ώρας 2024: Πότε γυρίζουμε τους δείκτες του ρολογιού για να ξεκινήσει η χειμερινή ώρα

Ομολόγησε η σύζυγος του 68χρονου που βρέθηκε νεκρός στην Κέρκυρα

Κηδεία Γιάννη Μόρτζου: Τελευταίο «αντίο» στον σπουδαίο ηθοποιό – Υποβασταζόμενη η σύζυγός του, Γιούλη Ζήκου

Όταν ο Φρανκ Σινάτρα αποθέωσε τη Μαρινέλλα: «Δύο εβδομάδες θα ήταν αρκετές για να μιλάει γι’ αυτήν όλος ο κόσμος»