Έφη Παπαθεοδώρου: Είμαι ταγμένη στην Αριστερά και έχει γίνει μπάχαλο, θα έπρεπε να επέμβει ο Αλέξης Τσίπρας

12:18 - 28/09/2024

“Μου είχε ζητήσει να βάλω το όνομα μου στην Καισαριανή σαν υποψήφια και το είχα κάνει” δηλώνει η Έφη Παπαθεοδώρου. Για το πολιτικό σκηνικό που εξελίσσεται στον χώρο της Αριστεράς αλλά και για τον Στέφανο Κασσελάκη μίλησε, μεταξύ άλλων, η Έφη Παπαθεοδώρου στη συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό Λοιπόν και τον δημοσιογράφο Ανδρέα Θεοδώρου. Τον ... Περισσότερα To άρθρο Έφη Παπαθεοδώρου: Είμαι ταγμένη στην Αριστερά και έχει γίνει μπάχαλο, θα έπρεπε να επέμβει ο Αλέξης Τσίπρας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Αυτός είναι λόγος που δεν πρέπει να πετάτε τα τσόφλια από τα αυγά

Μαρινέλλα: Τα λόγια αγάπης του Χρήστου Μάστορα και της Έλενας Παπαρίζου – «Είναι μια γυναικεία επανάσταση από μόνη της»

Moody’s: Υποβάθμισε εκτάκτως το Ισραήλ εν μέσω γεωπολιτικής κρίσης – Μόλις 3 βαθμίδες πάνω από το επίπεδο junk

Ολυμπιακός – Περιστέρι: Ο ΜακΚίσικ έμεινε εκτός από την αποστολή των «ερυθρολεύκων»

Η Mercedes-Benz αυξάνει την τελική ταχύτητα του αυτόνομου συστήματός της επιπέδου 3 στα 95 χλμ/ώρα

Χρήστος Σπανός: Μου απάντησε «Γεια σου Ερμή» και τότε κατάλαβα πόσο μεγάλη επιτυχία είχε το Άκρως Οικογενειακόν