Κατερίνα Καινούργιου: Το τηλεφώνημα από τον σύντροφό της στον "αέρα" της "Super Κατερίνα" – "Δε ξέρει ότι έχω εκπομπή;"

14:09 - 26/09/2024

«Με παίρνει ο σύντροφός μου τηλέφωνο, με facetime κιόλας, να με δει» είπε η Κατερίνα Καινούργιου με τον Γρηγόρη Γκουντάρα να της λέει ότι,«μπορεί να γαργαλήθηκε από το θέμα» - Εκείνη την ώρα έπαιζε το ρεπορτάζ για τον γάμο της Θεοδώρας με τον Μάθιου Κουμάρ - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Καινούργιου: Το τηλεφώνημα που δέχτηκε από τον σύντροφό της στον «αέρα» της Super Κατερίνα

Ένα απρόσμενο τηλεφώνημα από τον σύντροφό της, Παναγιώτη Κουτσουμπή δέχθηκε η Κατερίνα Καινούργιου κατά τη διάρκεια της εκπομπής της το πρωί της Πέμπτης 26/9. Συγκεκριμένα, την ώρα που η Κατερίνα Παπακωστοπούλου έδινε το ρεπορτάζ για τον επικείμενο γάμο της Θεοδώρας  , ακούστηκε η Κατερίνα Καινούργιου να λέει:  «Μα είναι δυνατόν;». «Μπορεί να εμπνεύστηκε από το […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Το τηλεφώνημα από τον σύντροφό της στον «αέρα» της Super Κατερίνα – «Δε ξέρει ότι έχω εκπομπή;»

Ένα αναπάντεχο τηλεφώνημα από τον σύντροφό της, Παναγιώτη Κουτσουμπή δέχθηκε η Κατερίνα Καινούργιου κατά τη διάρκεια To άρθρο Κατερίνα Καινούργιου: Το τηλεφώνημα από τον σύντροφό της στον «αέρα» της Super Κατερίνα – «Δε ξέρει ότι έχω εκπομπή;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Το τηλεφώνημα του συντρόφου της στον αέρα της εκπομπής

Διαβάστε το στο real.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα: "Έκλεψε" το βαθμό η Αταλάντα στο φινάλε - Στις καθυστερήσεις "λυτρώθηκε" η Μονακό

Παναθηναϊκός AKTOR: Ο Ερνανγκόμεθ ευχήθηκε να κατακτήσει το Super Cup σε τούρτα - έκπληξη από τους "πράσινους"!

ΑΕΚ: Σε... πελάγη ευτυχίας ο Πέτρος Μάνταλος, έγινε για πρώτη φορά πατέρας!

Super Cup: Πότε και πού θα δείτε το πρώτο μεγάλο ντέρμπι Παναθηναϊκός AKTOR - Ολυμπιακός για τη φετινή σεζόν

Λυκαβηττός: Σε "πίστα αγώνων" έχουν μετατρέψει το πάρκινγκ στον λόφο ασυνείδητοι οδηγοί

Πεΐ Ντε Νατασιόν - Παναθηναϊκός 9-13: Καταιγιστικοί οι "πράσινοι"... πέταξαν για τους ομίλους του Euro Cup!