Ο πρίγκιπας Χάρι έδωσε το παρών στα βραβεία Diana και μίλησε για την ψυχική υγεία: «Η μητέρα μου θα ήταν απίστευτα περήφανη»

19:37 - 24/09/2024

Στη Νέα Υόρκη για την διεξαγωγή των βραβείων Diana προς τιμήν της πριγκίπισσας Νταϊάνα, βρέθηκε ο μικρότερος γιος της, πρίγκιπας Χάρι, χτες Δευτέρα (23.09.2024). Ο δούκας του Σάσσεξ έδωσε το παρών στα στην 14η ετήσια σύνοδο κορυφής Concordia για την υποστήριξη του βραβείου Diana και συνομίλησε με δύο νικητές για την ψυχική υγεία και την ... Περισσότερα To άρθρο Ο πρίγκιπας Χάρι έδωσε το παρών στα βραβεία Diana και μίλησε για την ψυχική υγεία: «Η μητέρα μου θα ήταν απίστευτα περήφανη» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πρίγκιπας Χάρι: Έδωσε το παρών στα βραβεία Diana και μίλησε για την ψυχική υγεία - "Η μητέρα μου θα ήταν απίστευτα περήφανη"

Ο 40χρονος πρίγκιπας Χάρι κλήθηκε να κάνει ερωτήσεις και να συμβουλεύει τους νικητές των φετινών βραβείων

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Αλέξανδρος Τζόρβας: «Η απόφασή μου να σταματήσω το ποδόσφαιρο ήταν η πιο σοφή επιλογή»

Sean «Diddy» Combs: Γυναίκα τον κατηγορεί ότι τη νάρκωσε, την έδεσε και τη βίασε – Κατέγραψε την πράξη του σε βίντεο

Νικολίνα Νικολούζου: «Ο Μάρκος Σεφερλής έχει ένα κοινό που τον παρακολουθεί γιατί έχει μη εκσυγχρονισμένο χιούμορ»

ΑΕΚ: Περιμένει τους τραυματίες ενόψει Παναθηναϊκού ο Ματίας Αλμέιδα

Κυριάκος Μητσοτάκης στο CNN: Σημαντικό η ΕΕ να προασπίζει τα εξωτερικά της σύνορα

Νεκρά δύο μέλη του προσωπικού της Ύπατης Αρμοστείας του ΟΗΕ στον Λίβανο από τις επιθέσεις του Ισραήλ