Αλέξανδρος Τζόρβας: «Η απόφασή μου να σταματήσω το ποδόσφαιρο ήταν η πιο σοφή επιλογή»

21:10 - 24/09/2024

«Έπρεπε να σταματήσω το ποδόσφαιρο κι οι περισσότεροι μου έλεγαν ότι ήταν πολύ λάθος» δήλωσε ο Αλέξανδρος Τζόρβας. Ο Αλέξανδρος Τζόρβας παραχώρησε συνέντευξη στο «Breakfast@star» και στην Κωνσταντίνα Γκρόσι και μίλησε για την απόφασή του να εγκαταλείψει το ποδόσφαιρο και να ασχοληθεί με τη γεωργία, αλλά και τη συμμετοχή του στη Φάρμα στο Star ως ... Περισσότερα To άρθρο Αλέξανδρος Τζόρβας: «Η απόφασή μου να σταματήσω το ποδόσφαιρο ήταν η πιο σοφή επιλογή» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέξανδρος Τζόρβας: “Έπρεπε να σταματήσω το ποδόσφαιρο και οι περισσότεροι μου έλεγαν ότι ήταν πολύ λάθος”

Πώς αποφάσισε να πει το «ναι» στη Φάρμα;

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Αλέξανδρος Τζόρβας: Η απόφαση να σταματήσει το ποδόσφαιρο και η συμμετοχή του στην «Φάρμα»

Ο Αλέξανδρος Τζόρβας μίλησε για την ενασχόλησή του με την γεωργία και τον λόγο που αποφάσισε να απέχει από το…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Μυρτώ Αλικάκη: «Θεωρώ ύψιστη πολιτική πράξη το πώς μεγαλώνουμε τα αγόρια μας»

Διαμαντοπούλου σε Δούκα: Στο δήμο Αθηναίων υπάρχουν απόψεις που δεν είναι ΠΑΣΟΚ

Ανδρουλάκης σε Δούκα: Είσαι ο πιο ευνοημένος, δεν θα είχες εκλεγεί δήμαρχος αν δεν σου έκανα πρόταση

Όλγα Μπακομάρου: «Στην Αλίκη Βουγιουκλάκη δεν άρεσε ο πρόλογος της συνέντευξης»

Ο Εργκίν Αταμάν έδειξε το 3-1 στην κερκίδα και «τρέλανε» τους οπαδούς στο Γαλατασαράι – Παναθηναϊκός

Μαρία Κορινθίου: «Είμαστε μαζί με τον Γιάννη στη διαχείριση αυτής της κατάστασης»