Το «παιχνίδι» που επιφύλασσε η μοίρα στον Διονύση Πρώιο - Σε τροχαίο είχε σκοτωθεί και ο πατέρας του

16:01 - 23/09/2024

Απίστευτες οι συμπτώσεις που συμβαίνουν στη ζωή μερικές φορές, αφού εκτός από τον Διονύση Πρώιο που «έφυγε» σε τροχαίο με την μηχανή του, με τον ίδιο τρόπο είχαν σκοτωθεί τόσο ο 20χρονος γιος του αλλά και ο πατέρας του! Συγκλονίζει η ζωή και η ιστορία του Διονύση Πρώιου, που θυμίζει σενάριο ταινίας. Ο πρώην παίκτης ... Περισσότερα To άρθρο Το «παιχνίδι» που επιφύλασσε η μοίρα στον Διονύση Πρώιο - Σε τροχαίο είχε σκοτωθεί και ο πατέρας του δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Διονύσης Πρώιος: Το "παιχνίδι" που του επιφύλασσε η μοίρα - Σε τροχαίο είχε σκοτωθεί και ο πατέρας του

Συγκλονίζει η ζωή και η ιστορία του Διονύση Πρώιου, που θυμίζει σενάριο ταινίας

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Τραγικό παιχνίδι της μοίρας: Σε τροχαίο είχε σκοτωθεί και ο πατέρας του Διονύση Πρώιου

Ο Κώστας Νταλιάνης συμπαίκτης και φίλος του Διονύση Πρώιου στο MasterChef 4 αποκάλυψε το τραγικό παιχνίδι που επιφύλασσε η μοίρα στον γνωστό σεφ. Ο Διονύσης Πρώιος είχε αποκαλύψει ο ίδιος πως είχε χάσει τον γιο του σε τροχαίο και λίγα χρόνια αργότερα και ο ίδιος άφησε την τελευταία του πνοή στην άσφαλτο. Μιλώντας στην εκπομπή «Πρωινό», ο συμπαίκτης και φίλος του είπε πως και ο πατέρας είχε φύγει με τον ίδιο τρόπο. Σε τροχαίο. Αναλυτικά όσα είπε: «Ακόμα δεν έχω συνειδητοποιήσει την απώλειά του. Εμείς τον γνωρίσαμε πολύ καλύτερα από τον υπόλοιπο κόσμο και μπορώ να πω ότι σπανίζει. Έτυχε να είναι η ίδια μηχανή που είχε και ο γιος του, που την έφτιαξε τώρα πρόσφατα και είχε πει θα την καβαλήσ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Sean «Diddy» Combs: Στα άδυτα των πάρτι του ράπερ με ναρκωτικά, αλκοόλ και celebrities να ξεφαντώνουν

Δεσμευτική προσφορά από την ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ για το αρδευτικό Νέστου μέσω ΣΔΙΤ, 220 εκατ. ευρώ

Βασίλης Χαλακατεβάκης: «Η σύζυγός μου με γνώρισε όταν ξεκίνησε η περιπέτεια υγείας μου»

Ξεσκεπάστηκε εγκληματική οργάνωση που έβαζε ναρκωτικά μέσα στη φυλακή – Στο κύκλωμα με ηγετικό ρόλο και σωφρονιστικός υπάλληλος

Χρηματιστήριο Αθηνών: Κλείσιμο με άνοδο 1,22% για τον Γενικό Δείκτη με ώθηση από τις τράπεζες

ΑΕΚ: O Μάριος Ηλιόπουλος ξεκινά έρευνα για τους τραυματισμούς στην Ένωση