Βασίλης Χαλακατεβάκης: «Η σύζυγός μου με γνώρισε όταν ξεκίνησε η περιπέτεια υγείας μου»

18:27 - 23/09/2024

«Η Δέσποινα δεν με αντιμετώπισε ούτε μία στιγμή ως άρρωστο κι ούτε το αντιμετώπισα εγώ ότι είμαι ο άρρωστος που με φροντίζει», εξομολογήθηκε ο Βασίλης Χαλακατεβάκης. Καλεσμένος στο Στούντιο 4, βρέθηκε το απόγευμα της Δευτέρας (23.09.2024) ο Βασίλης Χαλακατεβάκης ο οποίος μίλησε για την περιπέτεια της υγείας του και τη γνωριμία με τη σύζυγό του. ... Περισσότερα To άρθρο Βασίλης Χαλακατεβάκης: «Η σύζυγός μου με γνώρισε όταν ξεκίνησε η περιπέτεια υγείας μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Βίντεο ντοκουμέντο από τα άγρια επεισόδια στο παιχνίδι Κορωπί - Αχαρναϊκός:

Νέα ισραηλινή επίθεση με στόχο διοικητή της Χεζμπολάχ - Να απομακρυνθούν οι πολίτες ζήτησε ο Νετανιάχου – Στέλνουν στρατό οι ΗΠΑ

Δέσποινα Καμπούρη για Δημήτρη Σαράντο: Δεν μπορείς εμένα να μου βάζεις τέτοιες ταμπέλες

Τσιάρας: Να επανεξεταστούν τα κονδύλια της ΕΕ για τις αποζημιώσεις των ζωονόσων 

Ακυρώσεις και τροποποιήσεις δρομολογίων λόγω 6ωρης απεργίας την Τρίτη - Η ανακοίνωση της Hellenic Train

Τούρκος απόστρατος υποστηρίζει πως ύψωσε τη τουρκική σημαία κοντά στη νήσο Ζουράφα – Διαψεύδουν πηγές του ΓΕΕΘΑ