Ο Κασσελάκης προαναγγέλλει την υποψηφιότητά του για την Προεδρία του ΣΥΡΙΖΑ: «Είμαι εδώ»

14:19 - 23/09/2024

Ο Στέφανος Κασσελάκης μετά από αρκετές ημέρες σιωπής αποφάσισε να δώσει το παρών με μια ανάρτησή του στα social media. Και σύμφωνα με όσα δείχνει η φωτογραφία μοιάζει με προαναγγελία της υποψηφιότητάς του για την Προεδρία του ΣΥΡΙΖΑ.  Μια φωτογραφία προφίλ, το όνομά του και σύνθημα «Ο δικός μας ΣΥΡΙΖΑ» στην ανάρτηση του Στέφανου Κασσελάκη ... Περισσότερα To άρθρο Ο Κασσελάκης προαναγγέλλει την υποψηφιότητά του για την Προεδρία του ΣΥΡΙΖΑ: «Είμαι εδώ» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Προαναγγελία υποψηφιότητας Κασσελάκη για την ηγεσία του ΣΥΡΙΖΑ: "Είμαι εδώ"

«Ο δικός μας ΣΥΡΙΖΑ - Είμαι εδώ», αναφέρει ο Στέφανος Κασσελάκης σε ανάρτηση-δήλωση προθέσεων για τη διεκδίκηση της προεδρίας του κόμματος

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Παραμένει στη Σχιστού το βυτιοφόρο που τούμπαρε - Μετάγγιση του υγραερίου σε άλλο - Κλειστή η Λεωφόρος

Η Πολυνίκη Εμμανουηλίδου είδε από κοντά το Άρης – Ολυμπιακός και παρέλαβε φανέλα των «κιτρίνων»

Το «παιχνίδι» που επιφύλασσε η μοίρα στον Διονύση Πρώιο - Σε τροχαίο είχε σκοτωθεί και ο πατέρας του

«Βαφτίστηκαν» οι κακοκαιρίες από τους μετεωρολόγους έως το 2025: Από τον Alexandro στην Zoe

Ολυμπιακός – Ατρόμητος: Ξεκινάει η διάθεση των εισιτηρίων για το παιχνίδι της 6ης αγωνιστικής της Super League

Επιθεώρηση Εργασίας: Αύξηση ελέγχων και προστίμων στις τουριστικές επιχειρήσεις