«Φύγανε καρέκλες, μπουκάλια, τραπέζια» – Τι λέει αντιδήμαρχος που τραυματίστηκε στη συμπλοκή σε πανηγύρι στον Κορυδαλλό

10:02 - 23/09/2024

Σε ρινγκ μετατράπηκε πανηγύρι σε κεντρική πλατεία του Κορυδαλλού. Δύο αντιδήμαρχοι κι ένας 16χρονος τραυματίστηκαν, ενώ μια γυναίκα λιποθύμησε. Όλα ξεκίνησαν την ώρα που στην πίστα ήταν ο τραγουδιστής Γιάννης Καψάλης. Κάτω, υπό άγνωστες μέχρι στιγμής συνθήκες, δύο παρέες άρχισαν να διαπληκτίζονται. Καρέκλες έφευγαν στον αέρα και ο κόσμος έτρεχε να προστατευτεί. «Έχω ένα ελαφρύ κάταγμα στο αριστερό χέρι, έχω μώλωπες στο σώμα μου. Εγώ δεν ήρθα στα χέρια, απλά έκατσα μπροστά από τα γυναικόπαιδα και έτρωγα όλες τις καρέκλες, τα τραπέζια που πετάγανε. Ήταν γιορτή για τον Κορυδαλλό, είχε 5.000 κόσμο. Γλένταγε όλος ο κόσμος. Δεν ξέρω πόσα άτομα πρέπει να μαλώνανε. Πρέπει να ήταν 50 άτομα, φύγανε

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Τύποι που μοιάζουν… υπεράνθρωποι

Αυτός είναι ο ορισμός της κομψής γυναίκας σύμφωνα με το Giorgio Armani

Χειροπέδες για ναρκωτικά σε στέλεχος του δήμου Τρικκαίων – Βρέθηκαν στο σπίτι του δενδρύλλια κάνναβης

Μεντιλίμπαρ στους παίκτες: Αυτή η ήττα ήταν δική μου, δεν έκανα σωστές επιλογές στην 11άδα

Το «μυστικό» κουμπί στα αεροπλάνα που πρέπει να γνωρίζουν όλοι οι επιβάτες

«Φιλί της ζωής» για τον Σολτς η νίκη του SPD στο Βρανδεμβούργο – Θα αντέξει η συγκυβέρνηση στο Βερολίνο μέχρι τα Χριστούγεννα;