Μεντιλίμπαρ στους παίκτες: Αυτή η ήττα ήταν δική μου, δεν έκανα σωστές επιλογές στην 11άδα

09:56 - 23/09/2024

Ο Ολυμπιακός ηττήθηκε από τον Άρη το Σάββατο στο «Κλεάνθης Βικελίδης», δείχνοντας σε ακόμη ένα παιχνίδι χτυπητές αδυναμίες στο επιθετικό κομμάτι. Την Κυριακή (22/09), στον Ρέντη, ο Χοσέ Λουίς Μεντιλίμπαρ μίλησε στους ποδοσφαιριστές του και ανέλαβε την ευθύνη για την ήττα, κάνοντας λόγο για λάθος επιλογές του στην 11άδα. Παράλληλα, όμως, έφερε τους «ερυθρόλευκους» παίκτες και προ των δικών τους ευθυνών, υπογραμμίζοντας ότι η ομάδα πρέπει να αντιδράσει. «Αυτή η ήττα ήταν δική μου. Ό,τι έγινε ήταν δικό μου λάθος. Εγώ φταίω, που χάσαμε, δεν έκανα σωστές επιλογές στην 11άδα. Οι περισσότεροι από όσους ξεκίνησαν δεν μπόρεσαν να σταθούν στις απαιτήσεις του αγώνα. Αλλά ακόμη και όσοι μπήκαν μετά,

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Τύποι που μοιάζουν… υπεράνθρωποι

Αυτός είναι ο ορισμός της κομψής γυναίκας σύμφωνα με το Giorgio Armani

«Φύγανε καρέκλες, μπουκάλια, τραπέζια» – Τι λέει αντιδήμαρχος που τραυματίστηκε στη συμπλοκή σε πανηγύρι στον Κορυδαλλό

Χειροπέδες για ναρκωτικά σε στέλεχος του δήμου Τρικκαίων – Βρέθηκαν στο σπίτι του δενδρύλλια κάνναβης

Το «μυστικό» κουμπί στα αεροπλάνα που πρέπει να γνωρίζουν όλοι οι επιβάτες

«Φιλί της ζωής» για τον Σολτς η νίκη του SPD στο Βρανδεμβούργο – Θα αντέξει η συγκυβέρνηση στο Βερολίνο μέχρι τα Χριστούγεννα;