Η Φαίη Σκορδά «λύγισε» on air για τον θάνατο του πατέρα της: «Δεν καταλάβαινα τι γινόταν, όχι ότι τώρα καταλαβαίνω»

15:55 - 21/09/2024

Μία στιγμή «αδυναμίας» είχε η Φαίη Σκορδά που δεν κατάφερε να συγκρατήσει την συγκίνησή της όταν αναφέρθηκε στην απώλεια του αγαπημένου της πατέρα. Καλεσμένη της Σίσσυ Χρηστίδου στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» βρέθηκε η Φαίη Σκορδά το Σάββατο (21.09.2024) Η γνωστή παρουσιάστρια σε μία ειλικρινή συζήτηση, μίλησε για όλους και για όλα, ενώ αναφέρθηκε και ... Περισσότερα To άρθρο Η Φαίη Σκορδά «λύγισε» on air για τον θάνατο του πατέρα της: «Δεν καταλάβαινα τι γινόταν, όχι ότι τώρα καταλαβαίνω» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

“Έσπασε” η Φαίη Σκορδά για την απώλεια του πατέρα της: “Δεν καταλάβαινα τι γινόταν”

Την περσινή σεζόν, που έχασα τον μπαμπά μου, μου είχε πει κάτι η μαμά μου και το κρατάω σαν φυλαχτό” εξομολογήθηκε η Φαίη Σκορδά

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Βόλος - ΠΑΟΚ 1-2 live: Μείωσαν οι γηπεδούχοι με Μεντιέτα

Ναταλία Δραγούμη: «Δεν μπορούν να κάνουν όλοι σάτιρα, είναι συγκεκριμένοι αυτοί που μπορούν»

Θέμα πόθεν έσχες βάζει ο Σπίρτζης για τους υποψηφίους προέδρους του ΣΥΡΙΖΑ

«Τα 25 χρόνια σεξουαλικών επιθέσεων του Μοχάμεντ Αλ Φαγέντ» - «Ξέραμε ότι του άρεσαν τα ξανθά νεαρά κορίτσια»

Ο Μιχάλης Κοσίδης πέτυχε ένα υπέροχο γκολ με την Πούστσα Νιεπολόμιτσε στην Πολωνία

Δημήτρης Γιαννακόπουλος: «Μου απαγορεύεται να είμαι παρών στο event για τον πατέρα μου»