Δημήτρης Γιαννακόπουλος: «Μου απαγορεύεται να είμαι παρών στο event για τον πατέρα μου»

17:55 - 21/09/2024

Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος ενημέρωσε πως δεν θα βρεθεί στο Καλλιμάρμαρο για να παρακολουθήσει από κοντά το τουρνουά “Παύλος Γιαννακόπουλος” που διοργανώνει η ΚΑΕ Παναθηναϊκός στη μνήμη του πατέρα του. Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος, μέσω δήλωσής του λίγες ώρες πριν το τουρνουά “Παύλος Γιαννακόπουλος”, εξήγησε ότι δεν θα μπορεί να δώσει το παρών στο Καλλιμάρμαρο λόγω τιμωρίας ... Περισσότερα To άρθρο Δημήτρης Γιαννακόπουλος: «Μου απαγορεύεται να είμαι παρών στο event για τον πατέρα μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Γιαννακόπουλος: Δεν μου επιτρέπεται να είμαι σήμερα στο Καλλιμάρμαρο

Ο ιδιοκτήτης της ΚΑΕ Παναθηναϊκός με μακροσκελέστατη ανακοίνωση του εξήγησε τους λόγους της απουσίας του από τη σημερινή σπουδαία βραδιά

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιαννακόπουλος: «Δεν μου επιτρέπεται να βρεθώ στο Καλλιμάρμαρο»

Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος με δήλωση του εξήγησε τους λόγους που δεν θα βρεθεί στο Καλλιμάρμαρο για το σπουδαίο event με την διεξαγωγή του 6ου τουρνουά «Παύλος Γιαννακόπουλος».

Διαβάστε το στο Gazzetta

Γιαννακόπουλος: Δεν μου επιτρέπεται να είμαι στο Καλλιμάρμαρο για το τουρνουά στη μνήμη του πατέρα μου

Ο Παναθηναϊκός φρόντισε να δώσει ιστορικές διαστάσεις στο φετινό τουρνουά «Παύλος Γιαννακόπουλος» εξασφαλίζοντας ότι αυτό θα διεξαχθεί στο Καλλιμάρμαρο, ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος όμως δεν θα είναι εκεί, όπως αναφέρει σε δήλωσή του. Σε αυτή, ο ιδιοκτήτης της πράσινης ΚΑΕ λέει τα εξής… «Όλα τα χρόνια της ενασχόλησής μου με τον Παναθηναϊκό έχω αποκτήσει με καθένα εξ’ υμών μια ξεχωριστή σχέση ειλικρίνειας και εμπιστοσύνης. Έχω κάνει τα λάθη και τα σωστά μου, έχω επενδύσει πολύ χρόνο, πολλή ενέργεια, πολύ μεράκι, αλλά και πολλά χρήματα, για να δημιουργηθεί αυτή η ομάδα πρότυπο, αυτό το σύνολο-σημείο αναφοράς στο παγκόσμιο γίγνεσθαι. Στο πλαίσιο αυτής μας της επικοινωνίας και προς αποφυγή

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Άρης - Ολυμπιακός 2-0 live: Γκολ και ο Μορόν πριν βγει το πρώτο ημίχρονο

Συνεχίζεται η ψηφοφορία στην Κεντρική Επιτροπή του ΣΥΡΙΖΑ – Πέρασε η πρόταση της Πολιτικής Γραμματείας

Εφές – Μακάμπι 89-66: Κυρίαρχοι οι Τούρκοι στο Καλλιμάρμαρο στο πρώτο παιχνίδι για το «Παύλος Γιαννακόπουλος»

Athens Kallithea – ΑΕΚ: Χωρίς τον Λάζαρο Ρότα η Ένωση στη Λεωφόρο

Panik Records: Δωρεά 60.000€ στα Παιδικά Χωριά SOS για υποτροφία μουσικής, μουσικά όργανα και μουσικοθεραπευτές

Σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης η πόλη της Ρωσίας Τιχορέτσκ μετά την επίθεση της Ουκρανίας με drones σε αποθήκη πυρομαχικών