Μάρκος Σεφερλής: «Θα κινηθώ νομικά, κάποια στιγμή πρέπει να μπει ένα τέλος»

13:55 - 21/09/2024

«Έχω δώσει εντολή στον δικηγόρο μου να καταθέσει μήνυση εναντίον όσων σπιλώνουν την τιμή και την υπόληψή μου», δήλωσε ο Μάρκος Σεφερλής μετά την κατακραυγή που δέχτηκε για ένα μέρος της θεατρικής παράστασής του. Στην κάμερα της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» μίλησε για πρώτη φορά, μετά τον «πόλεμο» που δέχθηκε από το μεγαλύτερο μέρος των ... Περισσότερα To άρθρο Μάρκος Σεφερλής: «Θα κινηθώ νομικά, κάποια στιγμή πρέπει να μπει ένα τέλος» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Εκρήξεις, φωτιές και σύννεφα καπνού στην ρωσική περιφέρεια Κρασνοντάρ μετά την ουκρανική επίθεση με drones

Σπάνιες εικόνες στη Νότια Αφρική - Σφοδρές χιονοπτώσεις έκλεισαν δρόμους, εγκλώβισαν οδηγούς

Γουέστ Χαμ – Τσέλσι 0-3: Διπλό με «περίπατο» για τους «μπλε» στην Premier League

Η δημόσια στήριξη του Νίκου Παπανδρέου στον Παύλο Γερουλάνο: «Με αυτόν θα γίνουμε σοβαρή αξιωματική αντιπολίτευση»

Ποντίκια κάνουν φωλιές στην πλατεία Συντάγματος - Η ανακοίνωση του Δήμου Αθηναίων

Έκθεση αυτοκινήτου Auto Athina 2024: Ο χρόνος μετρά αντίστροφα για τη μοναδική Έκθεση αυτοκινήτου στην Ελλάδα