Έκθεση αυτοκινήτου Auto Athina 2024: Ο χρόνος μετρά αντίστροφα για τη μοναδική Έκθεση αυτοκινήτου στην Ελλάδα

16:10 - 21/09/2024

Το μεγαλύτερο γεγονός της τελευταίας εικοσαετίας για τους φίλους του αυτοκινήτου πλησιάζει! Η AUTO ATHINA 2024 έρχεται από 5 έως 13 Οκτωβρίου στο εκθεσιακό κέντρο Metropolitan expo, υποδεχόμενη περισσότερα από 200 νέα μοντέλα! Η Έκθεση, η οποία τελεί υπό την αιγίδα του ΣΕΑΑ (Σύνδεσμος Εισαγωγέων Αντιπροσώπων Αυτοκινήτων), πραγματοποιείται με τη δυναμική συμμετοχή των Ελλήνων Εισαγωγέων ... Περισσότερα To άρθρο Έκθεση αυτοκινήτου Auto Athina 2024: Ο χρόνος μετρά αντίστροφα για τη μοναδική Έκθεση αυτοκινήτου στην Ελλάδα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Βόλος - ΠΑΟΚ 1-2 live: Μείωσαν οι γηπεδούχοι με Μεντιέτα

Ναταλία Δραγούμη: «Δεν μπορούν να κάνουν όλοι σάτιρα, είναι συγκεκριμένοι αυτοί που μπορούν»

Θέμα πόθεν έσχες βάζει ο Σπίρτζης για τους υποψηφίους προέδρους του ΣΥΡΙΖΑ

«Τα 25 χρόνια σεξουαλικών επιθέσεων του Μοχάμεντ Αλ Φαγέντ» - «Ξέραμε ότι του άρεσαν τα ξανθά νεαρά κορίτσια»

Ο Μιχάλης Κοσίδης πέτυχε ένα υπέροχο γκολ με την Πούστσα Νιεπολόμιτσε στην Πολωνία

Δημήτρης Γιαννακόπουλος: «Μου απαγορεύεται να είμαι παρών στο event για τον πατέρα μου»