Ντένις Ρόντμαν εφ όλης της ύλης: Για τον γάμο με τον εαυτό του, την Μαντόνα και τη σχέση του Κιμ Γιονγκ Ουν και Τραμπ

19:38 - 20/09/2024

Ο Ντένις Ρόντμαν, ο πιο εκκεντρικός παίκτης που έχει αγωνιστεί στον μαγικό κόσμο του NBA παραχώρησε μια συνέντευξη όπου μεταξύ άλλων μίλησε για την σχέση του με την Μαντόνα, τις στιλιστικές του επιλογές και το ρόλο που έπαιξε στην γνωριμία του Ντόναλντ Τραμπ με τον ηγέτης της Βόρειας Κορέας, Κιμ Γιονγκ Ουν. Αρχικά ρωτήθηκε για τις λοιπόν για τις στυλιστικές του επιλογές, αλλά και για τα σχόλια που διαβάζει για αυτές: «Είναι αλήθεια ότι πολλοί άνθρωποι νόμιζαν ότι είμαι γκέι λόγω των ρούχων που φορούσα. Απλώς είχα φίλους γκέι και με βοηθούσαν να ντύνομαι μετά από τα παιχνίδια. Φανταστείτε όταν ήμουν στο Σαν Αντόνιο, στην Πόλη που όλοι κυκλοφορούν με τη Βίβλο στο χέρι. Εγώ πήγαινα σε γκέι κ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Η Κίνα ανέπτυξε νέα τεχνολογία ανίχνευσης υποβρυχίων που υπόσχεται να αλλάξει τον πόλεμο στη θάλασσα

Τα 4 πρόσωπα «κλειδιά» για τις εκρήξεις των βομβητών στον Λίβανο – Ποιοι βρίσκονται πιο ψηλά στη λίστα των υπόπτων

Ορέστης Χαλκιάς: «Τι σε νοιάζει ρε αν φιλιούνται 2 άνδρες»

Το πολύ σεξ μπορεί να μειώσει το μέγεθος του πέους, λέει νέα έρευνα

Η αμυγδαλή στον εγκέφαλο αποκαλύπτει αν είσαι συντηρητικός ή φιλελεύθερος

«Τρομοκρατικό» ήταν το κίνητρο του υπόπτου που επιτέθηκε με μαχαίρι σε περαστικούς στο Ρότερνταμ