Η Lady Gaga εξηγεί γιατί η Taylor Swift την κάνει να κλαίει

19:38 - 10/09/2024

Σε μία πρόσφατη συνέντευξή της στη Vogue, η Lady Gaga εξήρε τις καλλιτέχνιδες Taylor Swift, Chappell Roan, Billie Eilish, Charli XCX και Kesha, λέγοντας ότι οι επιτυχίες τους την κάνουν να δακρύζει. «Θέλω να πω, τις αγαπώ πραγματικά», δήλωσε η Gaga στο περιοδικό. «Μπαίνω στο ίντερνετ και, όπως και να το κάνουμε, κλαίω. Αγαπώ και την Taylor Swift. Και την Kesha. Τα παρακολουθώ όλα και λέω: Ναι. Go! Δεν τις επευφημώ μόνο, θέλω να ξέρουν ότι η καρδιά μου είναι μαζί τους», είπε. «Θέλω όλοι τους να νιώθουν πραγματικά ευτυχισμένοι». Αυτή είναι η δεύτερη φορά που η Gaga, το πραγματικό όνομα της οποίας είναι Stefani Germanotta, μιλάει πρόσφατα για την Chappell Roan. Στο Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Εξώδικο Κασσελάκη στην ΠΓ και την Κεντρική Επιτροπή του ΣΥΡΙΖΑ για τη διαρροή του πόθεν έσχες του – Υπογράφει ως πρόεδρος

Ευνοϊκές οι προοπτικές της οικονομίας αλλά οι προκλήσεις παραμένουν – Η έκθεση του Γραφείου Προϋπολογισμού της Βουλής

Η The Athlete’s Foot συμμετέχει στο SNEAKERNESS ATHENS ως IMPACT Partner

Η τραγική ιστορία του Χρήστου που σκοτώθηκε στη Λάρισα – Ήταν ορφανός από πατέρα και εργαζόταν στα χωράφια για να ζει την οικογένειά του  

Γεροβασίλη: O Κασσελάκης δεν θα επανεκλεγεί – Είμαι υπέρ της διεξαγωγής ντιμπέιτ

«Η κατάρα της Τζέλας Δελαφράγκα» – Βάσω Γουλιελμάκη: «Η Γίτσα δεν ξέρει με ποιον από τους δυο ανιψιούς της θα καταλήξει»