Γλίτωσε την τελευταία στιγμή από τη φωτιά στο Μάτι και τώρα βοηθάει την Πυροσβεστική

23:21 - 22/07/2024

Ο Γιάννης Αλεξόπουλος είναι ένας από τους πυρόπληκτους από τη φωτιά στο Μάτι, που γλίτωσε τη ζωή τη δική του αλλά και της γυναίκας του κυριολεκτικά την τελευταία στιγμή. Έχοντας αγάπη για τον χειρισμό drone πριν από τη μοιραία μέρα, ο Γιάννης αποφάσισε να παρατήσει τη δουλειά του και να ενταχθεί στο δυναμικό της Πολιτικής Προστασίας, θέλοντας πλέον να αποτρέψει άλλες τέτοιες παρόμοιες καταστροφές. «Ήμουν πάρα πολύ τυχερός που κατάφερα και γλύτωσα. Για εμένα αυτή η δουλειά έχει διπλή σημασία. Νιώθω τυχερός και τιμή που είμαι εδώ», δηλώνει στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του ΑΝΤ1. «Γλυτώσαμε πραγματικά την τελευταία στιγμή, εγώ και η σύζυγός μου. Ένας πυροσβέστης μας είδε και μας ενημέρωσε ότι

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Συνελήφθη 38χρονος που φέρεται να είχε μεσολαβήσει σε παράνομες υιοθεσίες σε Αθήνα και Κατερίνη

Αutohellas Hertz: Ισχυρή παρουσία στην Έκθεση Autoathina 2024

«Άγιος έρωτας» – Ταμίλα Κουλίεβα: Δεν θα συγχωρήσει η Θάλεια τον Παύλο για την απιστία του

Nέες premium γεύσεις Starbucks® at Ηome, Caramel Latte, Cinnamon Dolce Latte και Toffee Nut Latte

Έχουν γίνει πάρτι οργίων σαν του ράπερ Ντίντι στη Μύκονο; – Ο Λάκης Γαβαλάς απαντά

Κίνηση τώρα: Σημειωτόν τα οχήματα στον Κηφισό – Πού αλλού υπάρχουν προβλήματα