«Άγιος έρωτας» – Ταμίλα Κουλίεβα: Δεν θα συγχωρήσει η Θάλεια τον Παύλο για την απιστία του

15:03 - 17/10/2024

Η Θάλεια Μαρκοπούλου του «Άγιου έρωτα», κατά κόσμον Ταμίλα Κουλίεβα, βρέθηκε στην εκπομπή «Super Κατερίνα» και μίλησε για τη σειρά και το ρόλο της. Η Θάλεια Μαρκοπούλου είναι μια γυναίκα μετριοπαθής και στις απόψεις της και στον τρόπο που εκφράζεται. Είναι καλόκαρδη και εμπιστεύεται εύκολα τους άλλους κι αυτό φάνηκε από την αρχή της σειράς. Η Θάλεια εξαπατάται από το σύζυγό της Παύλο Μαρκόπουλο (Δημήτρη Παπανικολάου) και την κολλητή της φίλη, Χριστίνα Βαρελά (Κατερίνα Παπουτσάκη). Ποια από τις δύο απιστίες πονάει πιο πολύ; «Ωραία ερώτηση, νομίζω ότι δε σηκώνει να κάνεις επιλογή ανάμεσα στα δύο…. Δεν ξέρω τι σημαίνει να βιώνεις προδοσία από φίλη σου, μου φαίνεται ότι είναι μεγάλο κα τεράστ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ταμίλλα Κουλίεβα: Δεν θα συγχωρήσει η Θάλεια τον Παύλο για την απιστία του

Η Θάλεια Μαρκοπούλου του «Άγιου έρωτα», κατά κόσμον Ταμίλλα Κουλίεβα, βρέθηκε στην εκπομπή «Super Κατερίνα» και μίλησε για τη σειρά και το ρόλο της. Η Θάλεια Μαρκοπούλου είναι μια γυναίκα μετριοπαθής και στις απόψεις της και στον τρόπο που εκφράζεται. Είναι καλόκαρδη και εμπιστεύεται εύκολα τους άλλους κι αυτό φάνηκε από την αρχή της σειράς. ... Περισσότερα To άρθρο Ταμίλλα Κουλίεβα: Δεν θα συγχωρήσει η Θάλεια τον Παύλο για την απιστία του δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Συνελήφθη 38χρονος που φέρεται να είχε μεσολαβήσει σε παράνομες υιοθεσίες σε Αθήνα και Κατερίνη

Αutohellas Hertz: Ισχυρή παρουσία στην Έκθεση Autoathina 2024

Nέες premium γεύσεις Starbucks® at Ηome, Caramel Latte, Cinnamon Dolce Latte και Toffee Nut Latte

Έχουν γίνει πάρτι οργίων σαν του ράπερ Ντίντι στη Μύκονο; – Ο Λάκης Γαβαλάς απαντά

Κίνηση τώρα: Σημειωτόν τα οχήματα στον Κηφισό – Πού αλλού υπάρχουν προβλήματα

«Φρικτή και απαράδεκτη»: Προειδοποίηση στο Ισραήλ από ΗΠΑ και ΟΗΕ για την «πολιτική λιμού» στη Γάζα