Μαρία Φιλίππου: «Δεν μαλακώνει ποτέ ο πόνος της απώλειας, μαθαίνεις να ζεις αλλιώς»

23:00 - 14/02/2024

Με αφορμή τη συμμετοχή στην παράσταση «Κι από Σμύρνη… Σαλονίκη» παραχώρησε συνέντευξη η Μαρία Φιλίππου στο περιοδικό Λοιπόν και τον δημοσιογράφο […] The post Μαρία Φιλίππου: «Δεν μαλακώνει ποτέ ο πόνος της απώλειας, μαθαίνεις να ζεις αλλιώς» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Φιλίππου: «Δεν μαλακώνει ποτέ ο πόνος της απώλειας, μαθαίνεις να ζεις αλλιώς»

Η Μαρία Φιλίππου έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό Λοιπόν και τον δημοσιογράφο Ανδρέα Θεοδώρου.Η Μαρία Φιλίππου έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό Λοιπόν και τον δημοσιογράφο Ανδρέα Θεοδώρου.Η πρωταγωνίστρια μίλησε, μεταξύ άλλων, για την δύσκολη διαχείριση στην απώλεια της αγαπημένης της μητέρας που «έφυγε» την ημέρα της δικής της πρεμιέρας. -Ανεβήκατε ποτέ στο σανίδι ενώ είχατε να διαχειριστείτε μια μεγάλη απώλεια; Είχα την ατυχία να χάσω τη μητέρα μου ξαφνικά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Δανάη Παππά: «Δεν υπάρχει καθόλου χρόνος για προσωπική ζωή, καθόλου»

Θέλξη: «Έφυγε από τη ζωή ξαφνικά και ήταν μια μεγάλη πληγή, μου στοίχισε πολύ»

Τζώρτζια Κεφαλά: «Δεν περίμενα ποτέ ότι ο Τύπος θα σχολιάσει τόσο αρνητικά το ντύσιμό μου»

Οι Μαύροι πίνακες έκαναν πρεμιέρα και η Αγάπη, Λένα Παπαληγούρα σπάραξε στο νεκρό σώμα της κόρης της

Αλέξανδρος Βάρθης: «Μας δημιουργήθηκε ένα τραύμα και πλέον δουλεύουμε όλοι σαν σκυλιά»

Σοφία Βόσσου: «Συνειδητοποίησα πατάνε στην ανασφάλεια μου όλοι οι άλλοι και μου πίνουν το αίμα»