Η Σάνεν Ντόχερτι για την κηδεία της: «Θέλω να είναι σαν μια γιορτή αγάπης»

15:00 - 16/01/2024

Η εξομολόγηση για τον καρκίνο του μαστού 4ου σταδίου που έχει διαγνωστεί.

Διαβάστε Περισσότερα στο tanea.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σάνεν Ντόχερτι: Εχει λίστα με ανεπιθύμητους στην κηδεία της - "Θέλω να είναι σαν μια γιορτή αγάπης"

Η ηθοποιός επιθυμεί η σορός της να "αναμιχθεί με τον σκύλο της και με τα λείψανα του πατέρα της".

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Shannen Doherty: Μιλά για την κηδεία της και συγκλονίζει – «Θέλω να είναι σαν μια γιορτή αγάπης χωρίς ανεπιθύμητους»

Ενώ συνεχίζεται η σκληρή μάχη με τον καρκίνο της η Shannen Doherty δείχνει προετοιμασμένη για όλα τα ενδεχόμενα. Ακόμη και του να χάσει τη μάχη για τη ζωή της. Στην περίπτωση αυτή, ωστόσο, έχει δώσει σαφείς οδηγίες: Όπως κάποιοι δεν ήθελαν να είναι μέρος της ζωής της, δεν τους θέλει ούτε στην κηδεία της! Η […] The post Shannen Doherty: Μιλά για την κηδεία της και συγκλονίζει – «Θέλω να είναι σαν μια γιορτή αγάπης χωρίς ανεπιθύμητους» appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tanea.gr

Μάντσεστερ Σίτι – Ίντερ 0-0: Λευκή ισοπαλία στο «Etihad» – Κυριάρχησαν οι Πολίτες αλλά άντεξαν οι Νερατζούρι

ΗΠΑ: Νέα δημοσκόπηση για τις εκλογές – Σε τρεις πολιτείες κλειδιά προηγείται η Χάρις

Υπόθεση Ζιζέλ Πελικό: «Μετανιώνω για τις πράξεις μου» λέει τώρα ο «μιμητής» του Ντομινίκ Πελικό

Αρειος Πάγος για λειψυδρία: Τι ζητά με παρέμβαση, ποιους προειδοποιεί με ποινικές διώξεις

Τρία σιδηροδρομικά έργα €1 δισ.

Ο δήμος Νεάπολης – Συκεών τιμά τη μνήμη του Παύλου Φύσσα με τη μετονομασία οδού