Κασσελάκης: Αν δεν γνώριζα τον Καπνισάκη και τον Πολάκη δε θα ήμουν στον ΣΥΡΙΖΑ

15:37 - 14/01/2024

Αν δεν γνώριζα τον Καπνισάκη και τον Πολάκη δε θα ήμουν στον ΣΥΡΙΖΑ, ανέφερε ο Στέφανος Κασσελάκης στο κλείσιμο των εργασιών της Κεντρικής Επιτροπής. Ο κ. Κασσελάκης μιλώντας χωρίς κάμερες αναφέρθηκε στην πρόταση για μετακίνηση της ευρωομάδας του ΣΥΡΙΖΑ από την ομάδα της Αριστεράς στους Ευρωσοσιαλιστές λέγοντας: «είναι ένα ζήτημα το οποίο δεν είναι πυροτέχνημα.…

Διαβάστε Περισσότερα στο news.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κασσελάκης: «Αν δεν είχα γνωρίσει Καπνισάκη και Πολάκη δεν θα ήμουν τώρα στον ΣΥΡΙΖΑ»

Η πορεία προς το συνέδριο και η κατάρτιση του ευρωψηφοδελτίου συζητήθηκαν στην Κεντρική Επιτροπή του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ - Τι είπε ο Στέφανος Κασσελάκης.

Διαβάστε το στο tovima

Κασσελάκης: Αν δεν είχα γνωρίσει Καπνισάκη και Πολάκη δεν θα ήμουν στον ΣΥΡΙΖΑ

Τι είπε ο πρόεδρος του κόμματος στις εργασίες της Κεντρικής Επιτροπής, στην οποία αποφασίστηκε η διαδικασία της κατάρτισης του ευρωψηφοδελτίου και εγκρίθηκε το σχέδιο θέσεων για το συνέδριο The post Κασσελάκης: Αν δεν είχα γνωρίσει Καπνισάκη και Πολάκη δεν θα ήμουν στον ΣΥΡΙΖΑ appeared first on Protagon.gr.

Διαβάστε το στο protagon.gr

Στ. Κασσελάκης: Αν δεν γνώριζα τον Καπνισάκη και τον Πολάκη δε θα ήμουν στον ΣΥΡΙΖΑ

Αν δεν γνώριζα τον Καπνισάκη και τον Πολάκη δε θα ήμουν στον ΣΥΡΙΖΑ, ανέφερε ο Στέφανος Κασσελάκης στο κλείσιμο των εργασιών της Κεντρικής Επιτροπής. Ο κ. Κασσελάκης μιλώντας χωρίς κάμερες αναφέρθηκε στην πρόταση των μελών της Κεντρικής Επιτροπής, Γιάννη Ραγκούση, Θανάση Θεοχαρόπουλου και Κώστα Ζαχαριάδη για μετακίνηση της ευρωομάδας του ΣΥΡΙΖΑ από την ομάδα της Αριστεράς στους Ευρωσοσιαλιστές λέγοντας: «είναι ένα ζήτημα το οποίο δεν είναι πυροτέχνημα. Έχει βάση. Είναι ένα ζήτημα το οποίο πρέπει να συζητηθεί στο συνέδριο. Είμαστε όλοι βέβαιοι ότι η ταυτότητα μας δεν θα αλλάξει. Δεν πρόκειται να γίνουμε κόμμα διαχείρισης τύπου ΠΑΣΟΚ. Συζητήστε το σ

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ news.gr

«Πόλεμος» για τους βομβητές της Χεζμπολάχ που ανατινάχθηκαν – Τι ισχυρίζεται η Ουγγαρία για την εταιρεία BAC

Η Ρωσία δεν εξέδωσε προειδοποίηση για αυξημένα επίπεδα ραδιενέργειας στην ατμόσφαιρα

Διεθνής Ημέρα Ισότητας των Αμοιβών: Σημαντικές πρωτοβουλίες για την προώθηση της ισότητας των φύλων στην αγορά εργασίας

Αίτηση διαζυγίου από την σύζυγό του θα καταθέσει ο Απόστολος Λύτρας

Γιατί η Δανάη Παππά χρωστάει 140.000 ευρώ στον Λάμπρο Λάζαρη μετά τον χωρισμό τους

Απόστολος Γκλέτσος: «Ο Κασσελάκης είναι νάρκισσος, περιοδεύει στα κανάλια και λέει αρλούμπες»