Ελεύθερος με περιοριστικούς όρους ο 13χρονος για το άγριο επεισόδιο στο Γυμνάσιο Κρανιδίου

15:26 - 11/10/2024

Ο μαθητής αφού χτύπησε συμμαθητή του, τον σήκωσε στον αέρα και αποπειράθηκε να τον πετάξει από το μπαλκόνι

Διαβάστε Περισσότερα στο news.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεύθερος χωρίς περιοριστικούς όρους αφέθηκε ο 13χρονος για το άγριο επεισόδιο στο Γυμνάσιο Κρανιδίου

Ελεύθερος αφέθηκε ο 13χρονος από το Γυμνάσιο Κρανιδίου μετά από τις εξηγήσεις που κλήθηκε να δώσει στην αρμόδια ανακριτική αρχή σήμερα, ύστερα από την τριήμερη προθεσμία που είχε ζητήσει και λάβει. Δεν του επιβλήθηκε κανένας περιορισμός. Ωστόσο, σύμφωνα με πληροφορίες, προτάθηκε η επιτήρηση από επιμελητή ανηλίκου, η συμμετοχή του σε αθλητικό σωματείο και επίσκεψη σε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ news.gr

Τζορτζ Μπάλντοκ: Ο ιατροδικαστής εντόπισε ένα περίεργο εύρημα στην καρδιά

Αστυνομική επιχείρηση στην Κέρκυρα για την εξάρθρωση κύκλωματος διαφθοράς – Συνελήφθησαν ο υποδιευθυντής, τρεις υπάλληλοι της ΔΟΥ και ένας λογιστής

Η απολογία του Γιώργου Λιάγκα για το ρεπορτάζ με τον Μπάλντοκ: «Συγγνώμη! Το λάθος μου ξεπερνάει κάθε δικαιολογία»

Τζορτζ Μπάλντοκ: Ραγίζει καρδιές η σύντροφός του – «Ο τέλειος μπαμπάς για το όμορφο αγόρι μας. Με συμπλήρωσες. Ήσουν ο κόσμος μου και ξέρω ότι ήμασταν ο δικός σου»

Χατζηδάκης: Δεν συμβιβαζόμαστε με τη διαφθορά – Οι φορολογούμενοι έχουν την απαίτηση από εμάς να είμαστε δίκαιοι και αποτελεσματικοί

Υπόκλιση του «Guardian» στην Εθνική Ελλάδος: «Αυτό ακριβώς άξιζε! Η πιο γλυκόπικρη ένδοξη νίκη» – Αποθέωση από τα βρετανικά ΜΜΕ