Μάνος Ιωάννου: «Έχω ονειρευτεί ότι παντρεύομαι αλλά ξυπνάω το πρωί και μου φεύγει»

11:00 - 08/12/2023

Ο ηθοποιός Μάνος Ιωάννου παραχώρησε μία συνέντευξη στην εκπομπή «MEGA Καλημέρα» και στην Βασιλική Μπασιούρη κι ήταν αποκαλυπτικός αλλά κι […] The post Μάνος Ιωάννου: «Έχω ονειρευτεί ότι παντρεύομαι αλλά ξυπνάω το πρωί και μου φεύγει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Μάνος Ιωάννου αποκαλύπτει: «Έχω ονειρευτεί ότι παντρεύομαι άλλα ξυπνάω το πρωί και μου φεύγει»

Ο ηθοποιός Μάνος Ιωάννου παραχώρησε μία συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και αποκάλυψε μεταξύ άλλων ότι είναι «το παιδί της μαμάς», υπαίτιος που δεν προχωρούν οι σχέσεις του και που δεν αποταμίευσε χρήματα. Αρχίκα, ο Μάνος Ιωάννου είπε: «Έχω βρεθεί με μηδέν ευρώ στην τσέπη, έχω περάσει εβδομάδα χωρίς καθόλου λεφτά. Έχουν περάσει αρκετά χρήματα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Θέμης Αδαμαντίδης – Βαρβάρα Κίρκη: Χωρισμός βόμβα μετά από τέσσερα χρόνια σχέσης

Γιώργος Λιάγκας: Επέστρεψε από το Λονδίνο μετά το ταξίδι του με τη Μαρία Αντωνά

Άρης Πορτοσάλτε κατά Κασσελάκη: «Ήρθε με το μαγιό και το σκαρπίνι για διακοπές, πήρε ένα κόμμα και τον πέταξε έξω»

Κατερίνα Σαλακά – Σε σοκ καταγγέλλει δημόσια τη Μαρίνα Σάττι: «Μου φέρονται με τον πιο άσχημο τρόπο»

Δημήτρης Λιγνάδης: «Είναι επικίνδυνο να θέλουμε κάποιον στη φυλακή επειδή τον αντιπαθούμε»

Γιάννης Ντσούνος – Τι αποκάλυψε ο Χρήστος Κούτρας για την απουσία του από την εκπομπή: «Κλάταρε, αυτό ήταν»